Bezskrutkový policový regál 1972 x 1124 x 330 mm
Kód: 877851009
Bezskrutkový policový regál. 12x police, nosnosť 125 kg. Rozmery v. 1972 x š. 1124 x h. 330 mm. celý popis a parametre
Popis a technické parametre
Bezskrutkový policový regál 1972 x 1124 x 330 mm
Bezskrutkový policový regál. 12x police, nosnosť 125 kg. Rozmery v. 1972 x š. 1124 x h. 330 mm.
- bezskrutkový policový regál
- 12x police
- nosnosť police 125 kg
- nosnosť stĺpce 1100 kg
- výška 1972 mm
- šírka 1124 mm
- hĺbka 330 mm
- záruka 2 roky
| Celková výška: | 1972 mm |
|---|---|
| Šírka: | 1124 mm |
| Hĺbka: | 330 mm |
| Nosnosť police: | 125 kg |
| Nosnosť stĺpca: | 1100 kg |
| Počet políc: | 12 |
| Hmotnosť: | 32.8 kg |
| Prevedenie: | pozinok |
| Zostavný výrobok: | áno |
| Záruka (roky): | 2 |
Naposledy prezerané
Bezskrutkový policový regál 1972 x 1124 x 330 mm
219.80 Eur
bez DPH
Prístavné regály SUPER výška 1840 mm, hĺbka 320 mm (14 modelov)
55.91 Eur
bez DPH
Základné regály SUPER výška 2500 mm, hĺbka 400 mm (7 modelov)
125.93 Eur
bez DPH
Základné regály SUPER výška 1972 mm, hĺbka 320 mm (7 modelov)
92.49 Eur
bez DPH
Regál na zvislé skladovanie MINI-RACK základný typ 76675
327.26 Eur
bez DPH
Prístavné regály SUPER výška 1576 mm, hĺbka 400 mm (14 modelov)
56.68 Eur
bez DPH
Regál na zvislé skladovanie MINI-RACK základný typ 76677
358.06 Eur
bez DPH
Regálový vozík na prepravky so šikmými policami šírky 1000 mm, SP10040 (4 modely)
399.96 Eur
bez DPH