Bezskrutkový policový regál 1972 x 1124 x 510 mm
Kód: 877851011
Bezskrutkový policový regál. 12x police, nosnosť 125 kg. Rozmery v. 1972 x š. 1124 x h. 510 mm. celý popis a parametre
Popis a technické parametre
Bezskrutkový policový regál 1972 x 1124 x 510 mm
Bezskrutkový policový regál. 12x police, nosnosť 125 kg. Rozmery v. 1972 x š. 1124 x h. 510 mm.
- bezskrutkový policový regál
- 12x police
- nosnosť police 125 kg
- nosnosť stĺpce 1100 kg
- výška 1972 mm
- šírka 1124 mm
- hĺbka 510 mm
- záruka 2 roky
| Celková výška: | 1972 mm |
|---|---|
| Šírka: | 1124 mm |
| Hĺbka: | 510 mm |
| Nosnosť police: | 125 kg |
| Nosnosť stĺpca: | 1100 kg |
| Počet políc: | 12 |
| Hmotnosť: | 39.8 kg |
| Prevedenie: | pozinok |
| Zostavný výrobok: | áno |
| Záruka (roky): | 2 |
Naposledy prezerané
Bezskrutkový policový regál 1972 x 1124 x 510 mm
275.18 Eur
bez DPH
Prístrojové koleso šedé s ø 100 mm s uchytením doštičkou, otočné s krytom
13.46 Eur
bez DPH
Otočné priemyselné koleso modré s totálnym zaistením a uchytením doštičkou (2 modely)
14.62 Eur
bez DPH
Prístrojové koleso šedé supratech s ø 125 mm a uchytením doštičkou, otočné
21.10 Eur
bez DPH
Prístrojové koleso šedé s ø 125 mm s uchytením doštičkou, otočné s krytom
14.35 Eur
bez DPH
Prístrojové koleso šedé s ø 100 mm, otvor na kolík, otočné s krytom
11.71 Eur
bez DPH
Prístrojové koleso šedé supratech s ø 200 mm a uchytením doštičkou, otočné
44.93 Eur
bez DPH
Elektricky vodivé koleso s ø 75 mm s otvorom pre kolík
20.92 Eur
bez DPH