Bezskrutkový policový regál 1972 x 1124 x 610 mm
Kód: 877851012
Bezskrutkový policový regál. 12x police, nosnosť 125 kg. Rozmery v. 1972 x š. 1124 x h. 610 mm. celý popis a parametre
Popis a technické parametre
Bezskrutkový policový regál 1972 x 1124 x 610 mm
Bezskrutkový policový regál. 12x police, nosnosť 125 kg. Rozmery v. 1972 x š. 1124 x h. 610 mm.
- bezskrutkový policový regál
- 12x police
- nosnosť police 125 kg
- nosnosť stĺpce 1100 kg
- výška 1972 mm
- šírka 1124 mm
- hĺbka 610 mm
- záruka 2 roky
| Celková výška: | 1972 mm |
|---|---|
| Šírka: | 1124 mm |
| Hĺbka: | 610 mm |
| Nosnosť police: | 125 kg |
| Nosnosť stĺpca: | 1100 kg |
| Počet políc: | 12 |
| Hmotnosť: | 50.6 kg |
| Prevedenie: | pozinok |
| Zostavný výrobok: | áno |
| Záruka (roky): | 2 |
Naposledy prezerané
Bezskrutkový policový regál 1972 x 1124 x 610 mm
276.91 Eur
bez DPH
Základné regály SUPER výška 1576 mm, hĺbka 320 mm (14 modelov)
65.72 Eur
bez DPH
Pevné priemyselné koleso biele s ø 160 mm s uchytením doštičkou
18.91 Eur
bez DPH
Pevné prístrojové koleso šedé supratech o ø 160 mm a uchytením doštičkou (3 modely)
24.77 Eur
bez DPH
Regálový vozík na prepravky so šikmými policami šírky 1700 mm, SP17060
554.80 Eur
bez DPH
Základné regály SUPER výška 1840 mm, hĺbka 600 mm (14 modelov)
107.22 Eur
bez DPH
META CLIP 3M - základný regál so šikmými policami typ 91078
542.19 Eur
bez DPH