Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

  0.00 Eur

  Celkom bez DPH:
  0.00 Eur
  Celkom k úhrade s DPH:
  0.00 Eur

  Certifikáty

  Certifikát ISO 9001, garančné certifikáty, protokoly o zhode

  Na tejto stránke nájdete záručné certifikáty a certifikát ISO 9001 pre sortiment firmy BISLEY, ako sú kartotéky, lístkovnice, registratúry, policové skrine, šatníkové skrine, zásuvkové skrinky, kovové kancelárske kontajnery mobilné a prístavné, skrinky pre média, výkresové skrine a posuvné regály, certifikáty, návody a protokoly o zhode pre trezory, sejfy a bankovú techniku.

   AAA report 2018

   

   

  Certifikácia bezpečnosti výrobkov

  Podľa práva Európskej únie:

  Výrobky dodávané firmou KOVOTYP spol. s r.o. majú charakter výrobkov bez zvýšeného ohrozenia bezpečnosti a špeciálne zákony o bezpečnosti výrobkov sa na nich nevzťahujú. Z tohto dôvodu nie je výrobca ani predajca povinný predkladať tzv. prehlásenie o zhode. (Medzi výrobky so zvýšeným ohrozením bezpečnosti patrí napríklad výrobky s elektrickým zariadením, špeciálny detský nábytok, hračky, zbrane, tlakové nádoby apod.)

  Bezpečnosť výrobkov je z hľadiska platných predpisov upravená iba zákonmi o obecnej bezpečnosti výrobkov. V súladu s týmito zákonmi vás na všetka rizika, ktorá s tým súvisia, upozornime v návodoch k montáži a používaniu.

  Za firmu Kovotyp s.r.o.
  Ladislav Kroupa
  konateľ