Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Volejte ZADARMO 0800 777 888

Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

Nákupný košík
Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Chcete dopravu zadarmo? Pridajte tovar za 250.00 Eur.

0.00 Eur 125.00 Eur 250.00 Eur

0.00 Eur
Domov »  Certifikáty

Certifikáty

Certifikát ISO 9001, garančné certifikáty, protokoly o zhode

Na tejto stránke nájdete záručné certifikáty a certifikát ISO 9001 pre sortiment firmy BISLEY, ako sú kartotéky, lístkovnice, registratúry, policové skrine, šatníkové skrine, zásuvkové skrinky, kovové kancelárske kontajnery mobilné a prístavné, skrinky pre média, výkresové skrine a posuvné regály, certifikáty, návody a protokoly o zhode pre trezory, sejfy a bankovú techniku.

 AAA report 2018

 

 

Certifikácia bezpečnosti výrobkov

Podľa práva Európskej únie:

Výrobky dodávané firmou KOVOTYP spol. s r.o. majú charakter výrobkov bez zvýšeného ohrozenia bezpečnosti a špeciálne zákony o bezpečnosti výrobkov sa na nich nevzťahujú. Z tohto dôvodu nie je výrobca ani predajca povinný predkladať tzv. prehlásenie o zhode. (Medzi výrobky so zvýšeným ohrozením bezpečnosti patrí napríklad výrobky s elektrickým zariadením, špeciálny detský nábytok, hračky, zbrane, tlakové nádoby apod.)

Bezpečnosť výrobkov je z hľadiska platných predpisov upravená iba zákonmi o obecnej bezpečnosti výrobkov. V súladu s týmito zákonmi vás na všetka rizika, ktorá s tým súvisia, upozornime v návodoch k montáži a používaniu.

Za firmu Kovotyp s.r.o.
Ladislav Kroupa
konateľ

Ceny dopravného