Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

0.00 Eur

Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Kovový nábytok a elektronika si rozumejú

Len hŕstka z nás si dokáže predstaviť prednášku alebo seminár bez nabitého notebooku či tabletu. A čo potom prácu v kanceláriách a novo fungujúcich coworkingových priestoroch bez neustále nabitých telefónov a notebookov. Drahé prístroje vyžadujú kvalitné, odolné a najmä nehorľavé úložisko, a preto vám predstavujeme ponuku uzamykateľných kovových skríň a vozíkov vybavených elektrickými zásuvkami a USB porty.

Vozíky na notebooky a tablety

Vozíky na notebooky nachádzajú svoje využitie prevažne v školách, na univerzitách, v knižniciach, alebo v konferenčných centrách. Ich hlavnou výhodou je možnosť bezpečného uloženia väčšieho počtu notebookov a ich súčasné hromadné nabíjanie po dobu režimu spánku. Vozíky od výrobcu MALOW sú dostupné v piatich modeloch s úložnou kapacitou 10 až 30 notebookov. Systém je vybavený poistkou a sekvencérom pre ochranu proti preťaženiu.

Vďaka perforácii kovového korpusu je zaistená nepretržitá cirkulácia vzduchu a ochladenie uložených prístrojov. Vozíky sú vybavené odolnými kolieskami s nosnosťou 150 kg, vďaka ktorým je premiestňovanie medzi miestnosťami jednoduché aj pri využití plnej kapacity úložného priestoru. Dve kolieska zo štyroch sú vybavené brzdou pre lepšiu manipuláciu.

Tabletový vozík je určený na ukladanie, nabíjanie a premiestňovanie 32 tabletov a 1 notebooku. Vozík je vybavený nehorľavými penovými vložkami, ktoré slúžia na ukladanie tabletov o maximálnej veľkosti 12 x 205 x 295 mm (12,2 palca). Medzi hlavné výhody vozíka na dobíjanie tabletov patrí LED dióda umiestnená vedľa USB portov, ktorá indikuje funkčnosť nabíjania. Súčasťou výbavy je aj ochrana pred preťažením a pred prehriatím a možnosť obmedzenia doby nabíjania (do maximálnej doby 10 hodín) pre zníženie spotreby energie.

Rovnako ako vozík na notebooky, aj vozík na tablety má perforované steny korpusu pre odvetrávanie. Korpus disponuje úchytkami, ktoré umožňujú ľahšiu manipuláciu. Vozík na tablety je taktiež vybavený dvojbodovým zámkom zaisťujúcim maximálne zabezpečenie a štyrmi kolieskami s nosnosťou 150 kg.

                                                                       

Skrinky s možnosťou nabíjania

Okrem vozíkov je neoddeliteľnou súčasťou ponuky široká škála skriniek na elektroniku od českých i zahraničných výrobcov v rôznych cenových reláciách. Sortiment od poľského výrobcu kovového nábytku MALOW zahŕňa skrinky pre ukladanie a nabíjánie až 10 notebookov. Skrinka obsahuje 10 oddelení, z ktorých každé je vybavené zásuvkou. Ponuka českého výrobcu Kovos obsahuje kovové skrinky o ôsmich boxoch. Každý box môže byť vybavený zásuvkou pre nabíjanie či USB portem. Súčasťou sortimentu sú aj dizajnové skrinky na osobné veci so zásuvkami od nemeckého výrobcu C + P a od britského výrobcu Bisley, ktoré sú určené predovšetkým do priestorov kancelárií typov open space a coworking.