Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

  0.00 Eur

  Celkom bez DPH:
  0.00 Eur
  Celkom k úhrade s DPH:
  0.00 Eur

  Posuvné regály

  Šetrí miesto i peniaze. Je možné je kedykoľvek rozebrať a presťahovat

  Na tejto stránke predstavujeme nový výrobok firmy BISLEY - posuvné regály "InnerSpace". Regály boli po prvý raz predvedený na veľtrhu Orgatec v Kolíne nad Rýnom na jeseň 2004 a od tej doby už firma realizovala rad významných projektov doma i v zahraničiu.
  Jedná sa o veľkokapacitné mobilné regály vhodné vďaka ich designu a prevedeniu hlavne do moderných kancelárií, kde je požadované ukladať veľké množstvo dokumentov na obmedzenej ploche. Regály sa pohybujú po paneloch s koľajnicami, ktoré je možno položiť na akúkoľvek stávajúcu podlahovú krytinu, prípadne i zapustiť do podlahy. Panely sú vybavené rektifikačnými pätkami pre vyrovnanie nerovností, nie je nutné používať mazadla a vyhnúť sa tak prípadnému znečisteniu. Samozrejmosťou je centrálne zamykanie a zaistenie jednotlivých sekcií proti samovoľnému pohybu. Povrchová úprava je prevedená vysoko odolnými práškovými farbami v mnohých atraktívnych farebných odtieňoch, k dispozícii je mnoho variant vnútorného vybavenia a usporiadania.
  Sme vybavený softwarom pre jednoduché vytvorenie pôdorysného riešenia, projekt je potom možné previesť do programu AutoCad, automaticky je tiež vypočítaná celková cena a hmotnosť zostavy vrátane maximálneho zaťaženia podlahy v prípade obmedzenej statiky objektu. Vzhľadom k jedinečnému technickému riešeniu je možné stávajúcu zostavu kedykoľvek podľa potreby rozšíriť alebo presťahovať.