Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

0.00 Eur

Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Široký sortiment, platba na faktúru

Na faktúru predávame výhradne právnickým osobám s vlastným IČ, fyzickým osobám po vzájomnej dohodě

  • Na rozdiel od väčšiny e-shopov predávame aj na faktúru so splatnosťou 7 dní od dodania tovaru, dlhší termín splatnosti je po dohode možný. Príde nám totiž nefér zákazníkom z princípu nedôverovať. V prípade platby na faktúru ale tovar zostáva majetkom našej firmy až do finančného vyrovnania.
  • Naša firma bola založená v roku 1995 so zameraním na predaj kovového nábytku. Od počiatočnej úzkej spolupráce s popredným európskym výrobcom - britskou firmou BISLEY sa však firma dynamicky rozvíja a neustále rozširuje svoju ponuku.
  • V súčasnej dobe už na českom i slovenskom trhu zastupujeme viac ako 100 firiem a môžeme tak ponúkať rozsiahly sortiment v rôznych variantoch a cenových kategóriách.
  • Vďaka dlhodobej spolupráci s našimi dodávateľmi sme si postupne zaistili veľmi výhodné podmienky, ktoré nám umožňujú ponúkať naše produkty za tie najnižšie ceny. Tie potom môžeme prenášať na našich zákazníkov.
  • Od roku 2003 má firma svoje zastúpenie i na Slovensku, nájdete nás v Bratislave, kde máme blízko centra priestornú vzorkovňu a sklad.

Vzorkovňa

Vzorkovňa

Vzorkovňa

Vzorkovňa