Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

0.00 Eur

Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Škola

Školské vybavenie pre pokrokové vzdelávanie 21. storočia   Vybavte vzdelávacie zariadenie kúsok po kúsku tým najmodernejším nábytkom, ktorý odolá aj najväčšiemu náporu - školské lavice, stoličky, tabule, vybavenie školskej jedálne a šatní. U nás nakúpite všetko za skvelé ceny a z vašej školy vytvoríte miesto, kde sa bude... více
Počet produktov: 1733

Kód: S120135K+K0134

Žiacka súprava Junior - 1x stôl, 1x stolička (2 modely)

181.69 Eur bez DPH

(218.03 Eur s DPH)

Školská lavice vyrobená z oválneho profilu 50 x 30 mm. Výškovo nastaviteľná vo veľkosti 3-5, dekor svetlý buk, s odkládacími koši. Žiacka stolička je vyrobená z oválneho profilu 35 x 15 mm (vrchná časť) a oválneho profilu 38 x 20 mm (spodná časť). Stolička - sedák aj operadlo je z lakovanej prírodnej preglejky o sile 8 mm. Výškovo nastaviteľné vo veľkostiach 3 - 4.

  • K rýchlemu dodaniu
Krajina pôvodu

Kód: K0460

Stolička učiteľská JT nie je výškovo nastaviteľná

76.63 Eur bez DPH

(91.96 Eur s DPH)

Učiteľská stolička nie je výškovo nastaviteľná. Veľkosť 6 - výška sedáku 460 mm. Čalúnený sedák a operadlo v čiernej farbe. Podnož plochoovál 38 x 20 mm. Farby konštrukcie: červená RAL 3002, modrá RAL 5002, žltá RAL 1007, zelená RAL 6029, fialová RAL 4005, čierna RAL 9005, strieborná RAL 9006. Záruka 2 roky.

Kód: V21200100-2200 TRIPTYCH ZZZZZ

Trojdielne keramické tabule pre popis kriedou - TRIPTYCH (3 modely)

964.58 Eur bez DPH

(1 157.50 Eur s DPH)

Zelená trojdielna magnetická tabuľa s dvojvrstvovým keramickým povrchom najvyššej kvality. Rám z eloxovaného hliníka v prírodnom odtieni, plastové rohy. Rozmer v. 100 x š. 200 cm. Možnosti upevnenia k stene, na Zdvíhacie stojan AL alebo Pylón AL nájdete nižšie, v sekcii MÔŽETE SI DOKÚPIŤ spolu s ďalšími produktmi.

  • K rýchlemu dodaniu
Krajina pôvodu

Kód: XRT-00068

Flipchart Aveli Static, nemagnetický

94.82 Eur bez DPH

(113.78 Eur s DPH)

Praktický statívový flipchart s melamínovým povrchom a atraktívnym dizajnom. Nemagnetický povrch stierateľný za sucha. Tabuľa je výškovo nastaviteľná v rozmedzí 105 až 184 cm. Pevná odkladacie lišty na popisovače, háčiky na zavesenie papierových archou.

  • K rýchlemu dodaniu
  • Najpredávanejšie
Krajina pôvodu

Kód: WSU0102020102

Šatňová skriňa kovová Sum 320 W šírka 600 mm

137.00 Eur bez DPH

(164.40 Eur s DPH)

Dvojdverová šatníková skrinka zváraná s moderným dizajnom ventilačného systému. Výška 1800 x šírka 600 x hĺbka 500 mm. Cylindrický zámok. Vybavenie oboch oddelení: tyč s dvoma háčikmi, háčik na uterák, polica nad tyčou, zrkadlo, samolepiaci štítok na meno.

Školské vybavenie pre pokrokové vzdelávanie 21. storočia
 

Vybavte vzdelávacie zariadenie kúsok po kúsku tým najmodernejším nábytkom, ktorý odolá aj najväčšiemu náporu - školské lavice, stoličky, tabule, vybavenie školskej jedálne a šatní. U nás nakúpite všetko za skvelé ceny a z vašej školy vytvoríte miesto, kde sa bude mať chuť rozvíjať každý žiak či študent. Naša ponuka podporuje i dnes veľmi populárne digitálne vzdelávanie. Interaktívne zostavy oživia výuku a postarajú sa o vytvorenie čo najlepšieho dojmu z prezentácie. Nezabudnite aj na vybavenie školských dielní, ktoré poskytnú tak potrebný priestor pre rozvoj talentov. Vyberte si, kde chcete začať a náš tím odborníkov vám pomôže s výberom toho najlepšieho presne pre vás. 

Lavice, katedra a stoličky ako základ každej učebne

Jednomiestne a dvojmiestne lavice sú neodmysliteľnou súčasťou každej školiacej miestnosti. Naša ponuka zahŕňa aj výškovo nastaviteľné lavice a stoličky, ktoré v raste hravo doženú vašich žiakov. Tie môžte doplniť o stoličky v rôznych prevedeniach a farebných variantách. Nezabúdame ani na učiteľov - vyberte pre nich katedry a učiteľské stoličky a dostatkom priestoru a pohodlia pre celodennú prácu. 

Tabule, flipcharty a interaktívne zostavy pre pútavú výuku

Viete si predstaviť triedu bez školskej tabule? My tiež nie. Preto v našej ponuke nájdete mnoho druhov tabúľ: jednodielne, dvojdielne, trojdielne, tabule na stojane aj tabule na pylónoch, ktorých výšku možno nastavovať podľa potreby. Samozrejmosťou sú tabule s magnetickým povrchom na popis fixkou a tabule s keramickým povrchom na popis kriedou. Do menších učební sa perfektne hodia statické alebo mobilné flipcharty, ktoré budete môcť pohodlne presúvať podľa potreby. Novodobá výučba však vyžaduje niečo viac než len písanie a kreslenie. Ukážte svojim študentom niečo viac s pomocou interaktívnych zostáv, ku ktorým vám na prianie pomôžeme vybrať správny projektor. Na bezpečné uloženie počítačov a ďalšie elektroniky sú vám k dispozícii počítačové skrine.

Neporiadok v šatniach? Zbavte sa ho raz a navždy

Rozádzané oblečenie a stratené topánky si pamätáme snáď všetci. Dodávame rôzne druhy šatníkových skriniek, s ktorými sa tento problém úplne stratí. Na výber máme šatníkové skrinky na sokli, na nohách, delené skrinky, s lavicou a pre menšie priestory ideálne skrinky s dvierkami do Z. Ponúkame aj šatňové lavice - s operadlom, bez operadla a lavice s vešiakom. To všetko v rôznych farbách – zbavte sa školskej šedi, vyberte si zo širokej škály farieb a nebojte sa kombinovať. Zostavy šatníkových skriniek vám radi nakonfigurujeme na mieru, vrátane farebných kombinácií.

Jedálenské stoly do každej jedálne 

V našej ponuke nájdete veľký výber jedálenských stolov a stoličiek. Naše stoly a škrupinové stoličky su jednoducho umývateľné a komfortné. K dispozícií aj v hotových jedálenských zostavách, v rôznych farbách a dezénoch pre vytvorenie príjemných priestorov spoločného stravovania. 

Nezabudnite na školské dielne


Zábava ide ruka v ruke so vzdelávaním. Dobre vybavené dielne a laboratóriá ocenia mladší aj starší žiaci. V našej ponuke nájdete pracovné stoly, dielenské stoličky, vozíky na náradie, ale aj skrine na bezpečné uchovávanie chemických látok.

Čo ďalšie by ste mohli potrebovať?


Zaveste umelecké výtvory alebo dôležité oznámenia niekde, kde ich všetci uvidia. Vyberte si z kolekcie textilných a korkových násteniek, ktoré je možné umiestniť do chodieb aj do miestností. Vrátnik sa určite nezaobíde bez bezpečnej skrinky na kľúče a školník ocení kvalitnú posypovú nádobu. Všetko toto nájdete po hromade v tejto kategórii.

Profesionálny a osobný prístup


Potrebujete pomôcť s výberom správnych produktov? Obráťte sa na našich odborníkov, ktorí vám poradia s výberom toho najlepšieho nábytku pre vašu školu.