Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

0.00 Eur

Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Regálové systémy

Regálové systémy, ktoré sa prispôsobia vášmu priestoru Správne zvolené regálové systémy napomáhajú zlepšiť efektivitu skladovania a zdokonaliť tok materiálu. Vďaka rúrkovému systému je navyše možné regál prispôsobiť danému priestoru a ukladanému materiálu. Systém tak dokáže ušetriť veľké množstvo priestoru.   ... více
Počet produktov: 2

Kód: 22071453

Karakuri regál 22071453

Cena na dotaz

 

Regál vhodný na implementáciu metódy Karakuri. Nosnosť poschodia 85 kg, celková nosnosť 250 kg (pri rovnomernom zaťažení). Celková kapacita KLT prepraviek je 15 ks. Aplikácia na mieru, všetky rozmery i nosnosť je možné upraviť podľa potrieb zákazníka.

Kód: 22110350

Policový regál 22110350

466.61 Eur bez DPH

(559.93 Eur s DPH)

Policový regál na kolieskach z trubkového stavebnicového systému Aplikácia na mieru, rozmery je možné prispôsobiť potrebám zákazníka.

Regálové systémy, ktoré sa prispôsobia vášmu priestoru


Správne zvolené regálové systémy napomáhajú zlepšiť efektivitu skladovania a zdokonaliť tok materiálu. Vďaka rúrkovému systému je navyše možné regál prispôsobiť danému priestoru a ukladanému materiálu. Systém tak dokáže ušetriť veľké množstvo priestoru.

 

Kanbanové regály pre optimalizáciu zásob


Spádové regály, čiže gravitačné dopravníky či FIFO regály, uľahčujú pohyb výrobkov alebo prepraviek s materiálom z jednej strany regálu na druhú pomocou valčekových dráh.

Regály sú používané ako samostatne stojace alebo ako súčasť výrobnej linky. Správne zvolený regál prispieva k zvýšeniu produktivity a vedie k minimalizácii zásob a zníženiu výrobných nákladov. Zamestnanec na montážnom pracovisku vďaka použitiu spádového regálu nemusí s materiálom zložito prenášať z miesta na miesto. Jeho pracovný proces je tak ergonomickejší a efektívnejší.

 

Policové regály s možnosťou nastavenia políc


Na zachovanie prehľadu v zásobách je vhodné použiť policové regály. Zvoľte si také rozmery regálov, ktoré budú vyhovovať vášmu výrobnému či skladovému priestoru aj vašim zamestnancom. Premyslite si tiež, čo budete do regálov ukladať a akú nosnosť majú mať jednotlivé police. Pokiaľ sa váš pracovný proces či priestor v priebehu času zmení, môžete kedykoľvek regály prestavať alebo rozšíriť.

 

Každý projekt je iný. Nechajte si od nás poradiť.

 

Dopytujete pre vašu spoločnosť zoštíhlenie prevádzky na mieru? Alebo už rúrkový systém používate a dopytujete alternatívneho dodávateľa? Neváhajte nás kontaktovať!

Dopytujte požadované množstvo produktu priamo v e-shope v detaile vybraného produktu, alebo si nezáväzne a samozrejme zadarmo vyžiadajte konzultáciu s našimi skúsenými konštruktérmi, ktorí vám pomôžu s tvorbou návrhov priamo pre vašu prevádzku. Po zameraní a vzájomnej konzultácii vám potom bezodkladne zašleme individuálnu ponuku. Ak si chcete skúsiť návrh aplikácie na vlastnú päsť, vyskúšajte náš konfigurátor, ktorý si môžete stiahnuť vrátane knižnice prvkov a úplne zadarmo.