Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Volejte ZADARMO 0800 777 888

Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

Nákupný košík
Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Chcete dopravu zadarmo? Pridajte tovar za 250.00 Eur.

0.00 Eur 125.00 Eur 250.00 Eur

0.00 Eur
Domov »  Záručný a pozáručný servis

Záručný a pozáručný servis

U nás máte istotu, že sa o u nás zakúpený tovar postaráme aj po uplynutí záručnej lehoty

Jednotlivý tovar je chránený dvoj, troj, päť, sedem alebo desaťročnou zárukou. Samozrejme zaisťujeme záručný i pozáručný servis buď našimi vlastnými technikmi alebo priamo dodávateľom daného produktu. Pretože spolupracujeme výhradne s renomovanými európskymi výrobcami s dlhoročnou tradíciou, je servis zaistený na neobmedzenú dobu.

 AAA report 2017

 


 

Certifikácia bezpečnosti výrobkov

Podľa práva Európskej únie:

Výrobky dodávané firmou KOVOTYP spol. s r.o. majú charakter výrobkov bez zvýšeného ohrozenia bezpečnosti a špeciálne zákony o bezpečnosti výrobkov sa na nich nevzťahujú. Z tohto dôvodu nie je výrobca ani predajca povinný predkladať tzv. prehlásenie o zhode. (Medzi výrobky so zvýšeným ohrozením bezpečnosti patrí napríklad výrobky s elektrickým zariadením, špeciálny detský nábytok, hračky, zbrane, tlakové nádoby apod.)

Bezpečnosť výrobkov je z hľadiska platných predpisov upravená iba zákonmi o obecnej bezpečnosti výrobkov. V súladu s týmito zákonmi Vás na všetka rizika, ktorá s tým súvisia, upozornime v návodoch k montáži a používaniu.

Za firmu Kovotyp s.r.o.
Ladislav Kroupa
konateľ

Ceny dopravného