Bezskrutkový policový regál RHU6010/6-2000
Kód: RHU6010/6-2000
Dostupnosť:
3 ks v centrálnom sklade
75.01 Eur 92.26 Eur s DPH
Počet kusov
Popis a technické parametre
Regál s delenou stojinou spájanou spojkami (výhoda balenia - veľký regál v malom balení). Lakovaný, farba modrá RAL 5017. 6 x polica MDF, s výstuhou. Rozmer (V x Š x H) 2000 x 1000 x 600 mm, nosnosť police 150 kg, celková nosnosť 900 kg.
  • balenie: kartón s potlačou, návod na zostavenie na bočnej strane kartóne
  • pre vyššiu bezpečnosť nutné ukotvenie do steny pomocou hmoždiniek
Celková výška: 2000 mm
Šírka: 1000 mm
Hĺbka: 600 mm