ESD Euro prepravka 965725
Kód: 965725
ESD Euro prepravka je jednoducho stohovateľná. Zamedzuje vzniku elektrostatického náboja. Spec. prietokový odpor / povrchový odpor celý popis a parametre
Popis a technické parametre
ESD Euro prepravka 965725
ESD Euro prepravka je jednoducho stohovateľná. Zamedzuje vzniku elektrostatického náboja. Spec. prietokový odpor / povrchový odpor: 104 < 1010 Ohm cm. Celkové rozmery (v x š x h) v mm 170 x 600 x 400. Objem 35 l. Plný úchyt.
- stohovateľná
- vnútorné rozmery (v x š x h) v mm 165 x 570 x 370
- zamedzuje vzniku elektrostatického náboja
- špec. prietokový odpor / povrchový odpor: 104 < 1010 Ohm cm
- tento výrobok nie je vhodný pre styk s potravinami
- vyrobené z PP kopolyméru - vodivého ESD materiálu
- poznámka: Upozorňujeme, že v dôsledku prítoku plastickej hmoty, môžu hotové výrobky vykazovať rozdielne elektrické vlastnosti.
| Celková výška: | 170 mm |
|---|---|
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Objem: | 35 l |
| Nosnosť: | 25 kg |
| Prevedenie: | plný úchyt |
| Hmotnosť: | 1.8 kg |
| Záruka (roky): | 2 |
Naposledy prezerané
ESD Euro prepravka 965725
16.10 Eur
bez DPH
ALC prepravka 967722 - 55 l
21.97 Eur
bez DPH
ESD Euro prepravka 965756
20.99 Eur
bez DPH
ESD Euro prepravka 965815
39.63 Eur
bez DPH
ESD Euro prepravka 965825
50.16 Eur
bez DPH
ESD Euro prepravka 965835
60.82 Eur
bez DPH
Prepravná debna A1589/115
288.60 Eur
bez DPH