Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

0.00 Eur

Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Dielňa a priemysel

Vybavenie tovární: Moderné riešenie pre dielňe a priemysel Zakladáte vo vašej spoločnosti veľkú továreň alebo malú dielňu? Potrebujete regály do skladu alebo pracovný stôl do garáže? To ste tu správne! U Kovotypu nájdete všetko, čo potrebujete pre dielňu a priemysel. Ponúkame kvalitný dielenský nábytok a šatňové skrinky... více
Počet produktov: 4024
  • K rýchlemu dodaniu
Krajina pôvodu

Kód: SPS_01_A

Spisová skriňa kovová SPS 01A

283.46 Eur bez DPH

(340.15 Eur s DPH)

Dvojdverová kovová skriňa so štyrmi policami, šírka 950, výška 1950, hĺbka 400 mm. Možnosť náhrady plných dverí dverami so sklenenou výplňou, s drôtenou výplňou alebo lamino dverami v odtieni buk, breza alebo čerešňa. Farba korpusu RAL 7035 svetlosivá. K rýchlemu dodaniu iba v prevedeniu s oceľovými dverami ( svetlosivá, svetlosivá/modrá), ostatné varianty na objednávku.

  • K rýchlemu dodaniu
  • Najpredávanejšie
  • Akcia
Krajina pôvodu

Kód: WSU0102020102

Šatňová skriňa kovová Sum 320 W šírka 600 mm

137.00 Eur bez DPH

(164.40 Eur s DPH)

Dvojdverová šatníková skrinka zváraná s moderným dizajnom ventilačného systému. Výška 1800 x šírka 600 x hĺbka 500 mm. Cylindrický zámok. Vybavenie oboch oddelení: tyč s dvoma háčikmi, háčik na uterák, polica nad tyčou, zrkadlo, samolepiaci štítok na meno.

  • K rýchlemu dodaniu
  • Najpredávanejšie
Krajina pôvodu

Kód: BAS_32_0022

Šatníková skriňa kovová dvojoddielová BAS 32 0022

184.32 Eur bez DPH

(221.18 Eur s DPH)

Šatníková skrinka kovová, výška 1800 x šířka 600 x hloubka 500 mm. Uzamykanie cylindrickým zámkom s dvomi kľúčmi alebo otočným zámkom pre visiaci zámok. Farba korpusu svetlosivá, farba dverí svetlosivá, modrá, zelená, červená alebo žltá. V každom oddielu je ohyb zabraňujúci vtlačeniu dverí dovnútra skrine a vypáčenie zámku.

TOP TOP
  • K rýchlemu dodaniu
  • Najpredávanejšie
Krajina pôvodu

Kód: EZD-1875C

Dielenský stôl EZD-18

294.07 Eur bez DPH

(352.88 Eur s DPH)

Základný dielenský pracovný stôl, výška 850, šírka 1800, hĺbka 750 mm. Pracovná doska čierna dvojvrstvová MDF doska, hrúbka 40 mm s plastovou hranou, nosnosť stola 1000 kg, farba konštrukcia svetlo šedá RAL 7035.

  • K rýchlemu dodaniu
  • Najpredávanejšie
Krajina pôvodu

Kód: EZD-2175C

Dielenský stôl EZD-21

321.15 Eur bez DPH

(385.38 Eur s DPH)

Základný dielenský pracovný stôl, výška 850, šírka 2100, hĺbka 750 mm. Pracovná doska čierna dvojvrstvová MDF doska, hrúbka 40 mm s plastovou hranou, nosnosť stola 1000 kg, farba konštrukcia svetlo šedá RAL 7035.

Vybavenie tovární: Moderné riešenie pre dielňe a priemysel

Zakladáte vo vašej spoločnosti veľkú továreň alebo malú dielňu? Potrebujete regály do skladu alebo pracovný stôl do garáže? To ste tu správne! U Kovotypu nájdete všetko, čo potrebujete pre dielňu a priemysel. Ponúkame kvalitný dielenský nábytok a šatňové skrinky pre vašich zamestnancov, priestorovo úsporné pracovné stoly a manipulačnú techniku, ale aj doplnky ako rebríky, náradie a úložné kontajnery v testovanej vysokej kvalite za nízke ceny. Jednoducho vyberte požadované prevádzkové vybavenie z našej širokej ponuky, nakonfigurujte podrobnosti a môžete naštartovať vaše podnikanie!

Kúpte si to správne vybavenie pre svoje podnikanie online

Urobte jednoduchú objednávku do vašej dielne alebo modernizujte vaše priemyslové vybavenie! Priestorovo úsporné, robustné a praktické riešenia pre všetky prevádzkové oblasti pomáhajú udržovať poriadok na pracovisku a zvyšovať efektivitu práce vďaka splneným prísnym bezpečnostným požiadavkám. 

Ponuka našej firmy pokrýva všetky sektory sektory spoločnosti v priemyslových a remeselných podnikoch všetkých veľkostí. Od organizačných a skladovacích systémov cez skrine, skrinky a pracovné stoly až po dosky a podlahové rohože. u nás nájdete to správne prevádzkové vybavenie pre každú oblasť. 

 

Šatňové skrinky vhodné do každého priestoru

Či už sú to šatne zamestnancov, v plaveckých centrách alebo v suteréne školských budov: šatňové skrinky sa používajú všade tam, kde sa ľudia musia prezliekať alebo ukladať svoje osobné veci. Nakonfigurujte skrine do vašich šatní presne podľa vašich potrieb a vyberte si z mnohých možností prevedenia, či už ide o farbu korpusu alebo dvierok, veľkosť a vybavenie vnútorného priestoru a systémy zamykania. Čo napríklad osvedčené skrinky z našej série bestsellerov alebo atypické šatňové skrinky na mieru?

 

Správny dielenský nábytok zaistí poriadok a bezpečnosť

Dielenský nábytok, ako sú skrine na náradie, dielenské skrine, rôzne úložné skrinky, pracovné stoly a dielenské servisné vozíky, sú nevyhnutné pre vybavenie každej továrne a každého remeselného a priemyselného podniku. S praktickým príslušenstvom, ako sú perforované panely, zásuvkové vložky, dielenské stoličky a úložné systémy, zvýšite nielen poriadok vo vašej spoločnosti, ale splníte aj požiadavky na bezpečnosť a ergonómiu na pracovisku.

 

Policové regály ako praktické univerzálne riešenie pre celú spoločnosť

Dielňa bez úložných priestorov alebo kancelária bez vhodného regálového systému pre ukladanie dokumentov? Nemysliteľné! Podľa miesta a potreby použitia ponúkame regály kancelárske, regály na pneumatiky, regály so šikmými policami, regály na sudy, konzolové a paletové regály atď. Široký výber od lacnejších pivničných až po profesionálne oceľové regály s vysokou nosnosťou. Navrhnite si zostavu presne podľa vašich požiadaviek! Naši kvalifikovaní obchodníci pre vás radi pripravia ponuku na mieru aj priamo u vás.

 

Manipulačná technika, palety a pojazdné kontajnery na skladovanie a prepravu

Palety, transportné boxy, kontajnery a prepravky sú základným prevádzkovým vybavením skladu. Všade v skladoch a zvlášť ak sa jedná o veľké priestory, potrebujete správnu manipulačnú techniku, ako sú napríklad ručné vozíky, prepravné a paletové vozíky a ďalšie. Zdvižné pracovné plošiny a vozíky sú nevyhnutné všade tam, kde je potreba preklenutie výškových rozdielov. Či už potrebujete akékoľvek riešenie manipulácie a prepravy vo vašej spoločnosti, nájdete ju u Kovotyp!

 

Podlahové dosky a podlahové rohože pre bezpečnosť a čistotu

Podlahové dosky a podlahové rohože sa používajú na zabránenie pádu a následného úrazu, ale tiež k udržaniu čistoty pracovného priestoru. Pogumované rohože vyrobené z PVC alebo textílie zabraňujú prenášaniu nečistôt do iných prevádzkových oblastí. Zároveň zlepšujú priľnavosť a zvyšujú tak bezpečnosť na pracovisku a uličkách. Pre zvýšenie bezpečnosti prevádzky v areáli spoločnosti možno tiež použiť rôzne priemyselné zrkadlá, bariéry a ochranné stĺpiky.

 

Ďalšie užitočné príslušenstvo pre každodennú prácu

Žiadna dielňa sa nezaobíde bez nástrojov, zverákov, rebríkov, schodíkov a plošín alebo nádob na odpad! Nájdete tu veľký výber tých najrôznejších a pritom dôležitých doplnkov pre váš remeselný alebo priemyselnú prevádzku. Spoločnosti, ktoré pracujú s tekutinami, ocenia naše vysoko kvalitné produkty na skladovanie tekutín, ako sú záchytné vane a vozíky, skrine na chemikálie alebo stojany na sudy. Prísne predpisy platí najmä pre nebezpečné kvapaliny. Je samozrejmosťou, že všetky ponúkané produkty pre manipuláciu s nebezpečnými kvapalinami v našom e-shope sú testované a certifikované a sú preto vhodné pre manipuláciu s chemikáliami a toxickými látkami.

Nakonfigurujte si dielenský nábytok a pracovisko

Skvelá stabilita a bezpečnosť, vysoká funkčnosť a dizajn, to sú štandardné požiadavky pre väčšinu prevádzkových zariadení. Okrem toho by mal byť nábytok a vybavenie individuálne prispôsobené charakteru vašej spoločnosti a malo by zodpovedať vašim individuálnym požiadavkám. Vyberte si teda z rôznych veľkostí a materiálov, ako je kov, drevo alebo plast. Aj u farieb to nemusí vždy byť tá typická svetlo šedá RAL 7035 - navrhnite si všetko podľa vašich predstáv, na mieru vášmu farebnému konceptu! Obzvlášť praktické: Pre pracovné stoly, pracovné stoly, skrinky a ďalšie jednoducho použite náš konfigurátor k individuálnej zostave!

 

Špičková kvalita, rychlé dodání, profesionální montáž

Od našej spoločnosti Kovotyp s.r.o. vždy obdržíte len testovaný tovar v najlepšej kvalite a za rozumné ceny. Všetky výrobky sa vyznačujú dlhou životnosťou a vynikajúcimi materiálovými vlastnosťami. Môžete tiež profitovať z našej bleskurýchlej dodávky vybraného sortimentu a nášho kompetentného poradenstva! Chcete našu podporu pri plánovaní a objednávke vybaveni vašej prevádzky? Naši profesionálne vyškolení a dlhoroční zamestnanci majú bohaté skúsenosti a veľmi radi vám poradia. Žiadna malá, väčšia alebo aj tá najväčšia zákazka na vaše priemyselné vybavenie pre nás nepredstavuje problém. Prosím neváhajte nás kontaktovať! Obratom vám pripravíme individuálnu ponuku presne podľa vašich potrieb. A navyše - disponujeme veľkorysou vzorkovňou s výbornou dopravnou dostupnosťou. Doprajte si šálku výbornej kávy priamo v jame levovej, to je vždy tá najlepšia inšpirácia a priestor pre nekonečné nápady.