Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

0.00 Eur

Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Je vaša továreň alebo aj len malá prevádzka pripravená na Priemysel 4.0?

Kombinácia princípov Štíhlej výroby a štandardného dielenského nábytku - to je jedinečná a tiež jediná možnosť, ako sa stať lídrom na preplnenom trhu v oblasti výroby čohokoľvek a zároveň maximálne zefektívniť náklady a šetriť drahú ľudskú silu.

Toto všetko ponúka na slovenskom trhu spoločnosť KOVOTYP, s.r.o., ktorá sa tomuto segmentu venuje už niekoľko rokov. Za tú dobu získala nespočetné množstvo spokojných zákazníkov, neustále rozširuje portfólio dodávateľov tak, aby získala čo možno najlepšie ceny pri zachovaní tej najvyššej dostupnej kvality dodávaných výrobkov.

K tomu všetkému vám spoločnosť KOVOTYP s.r.o. poskytne služby svojich profesionálnych obchodníkov, ktorí vás nasmerujú, poradia a následne vypracujú projekt, ktorý najlepšie spĺňa vaše požiadavky a špecifiká. Ďalší skúsení zamestnanci vyrobí potrebné, obchodné oddelenie objedná štandardné doplnky u vybraných výrobcov, logistické oddelenie potom dodá všetko až na miesto, technici vykonajú montáž a hotové dielo odovzdajú. Proste dostanete zákazku takzvane na kľúč.

Firma Kovotyp v spolupráci so svojou materskou firmou Enprag disponuje v pražskom Slivenci vlastným veľkorysým skladovým a kancelárskym areálom, z ktorého je časť prispôsobená práve dnes toľko skloňovanej Štíhle výrobe.

Pre tých z vás, ktorí sa s termínom "Štíhla výroba" ešte nestretli - v prípade firmy Kovotyp ide o sofistikovanú výrobu všetkých možných regálov, pracovných stolov, rôznych špeciálnych podávačov a pracovísk, ale aj celých výrobných liniek, v podstate čohokoľvek.

V princípe sa však pojem "Štíhla výroba" týka nielen výroby a priemyslu, ale vlastne všetkých pracovných činností. Zjednodušene povedané ide o to, aby ste mali všetko po ruke a netrávili váš drahocenný čas hľadaním. Tým sa všetko maximálne zefektívni, vy môžete ušetrené náklady premietnuť do finálnej ceny a porážať tak konkurenciu. S tým potom úzko súvisí aj tému ergonometrie, kedy pri použití výškovo nastaviteľných pracovných stolov šetríte vašim zamestnancom namáhaný chrbát, pri zmennej prevádzke si každý pracovník ľahko nastaví výšku pracoviska tak, ako mu najlepšie vyhovuje. Zníži sa tak chorobnosť a vy opäť ušetríte. Navyše sa vaši zamestnanci budú do práce tešiť a to je veľmi dôležité pre celkovú produktivitu.

Dôležitá súčasť Štíhlej výroby je tiež tzv. Vizual Management, kde si jedným pohľadom urobíte prehľad o tom, čo sa vo firme alebo na vašom pracovisku deje a môžete tomu prispôsobiť váš pracovný rozvrh tak, aby bol opäť čo možno najefektívnejšie. Jeho súčasťou je napríklad aj podlahové značenie. A tak by sme mohli pokračovať donekonečna, viac sa ale dozviete napríklad tu alebo pri osobnej návšteve priamo vo firme. Výborná dopravná dostupnosť, veľké firemné parkovisko, rozsiahly showroom, obrovský sklad, profesionáln zamestnanci vo všetkých oddeleniach, ústretový prístup - to všetko je firma KOVOTYP, s.r.o. ..

V oblasti Štíhlej výroby spolupracuje spoločnosť Kovotyp s kórejskou firmou HBL Logiform, ktorá dodáva komplexný trubkový systém vrátane spojovacieho materiálu a valčekových dráh, pre náročnejšie prevádzky je možné zvoliť systém hliníkových profilov, to je zase parketa nemeckej firmy MayTec.

V kancelárskych priestoroch sa dlhodobo osvedčili napríklad zásuvkové kartotéky, kedy pri súčasnom použití závesných vreciek s popiskou máte okamžitý prehľad úplne o všetkom. Tých ponúka firma nepreberné množstvo druhov a rozmerov tak, aby si vybral naozaj každý. Za všetky ponúkané výrobcu môžeme odporučiť napríklad britskú firmu BISLEY, ktorá sa už na slovenskom a českom trhu pekne zabývala.

Tento odbor sa samozrejme keď nie naplno, tak aspoň čiastočne uplatní aj v domácom prostredí, napríklad v prípade dnes toľko populárného "homeoffice".

Spoločnosť KOVOTYP s.r.o. disponuje ďalším obrovským sortimentom, ponúka napríklad aj mestský mobiliár, výrobky pre odpadové a olejové hospodárstvo, kancelársky nábytok, manipulačnú techniku, školský a zdravotnícky nábytok, trezory a mnoho ďalšieho. Hrubú predstavu si môžete urobiť, keď navštívite stránky www.kovovynabytok.sk, www.bisley.sk alebo www.stihlavyroba.eu. Využiť môžete prehľadný e-shop a keď si nebudete vedieť rady, neváhajte a zavolajte alebo napíšte, niektorý zo zástupcov spoločnosti sa vám bude vždy plne venovať.