Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

0.00 Eur

Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Lekárske kartotéky a lístkovnice

Lekárske kartotéky a lístkovnice Kvalitné kartotéky do ordinácie V každej ordinácii a zdravotníckom zariadení sa potrebuje ukladať veľké množstvo dokumentov. Ideálnym riešením sú kartotéky. Ako ale vybrať tú správnu?   V prvom rade vyberte formát, ktorý sa má do lístkovnice ukladať. Ponúkame kartotéky na ukladanie... více
Počet produktov: 162
  • K rýchlemu dodaniu
  • Najpredávanejšie
Krajina pôvodu

Kód: IPCCA14

Kartotéka A4 - kovová kartotéka štvorzásuvková Bisley IPCCA14

191.43 Eur bez DPH

(229.72 Eur s DPH)

Kovová zváraná kartotéka pre dokumenty formátu A4, štvorzásuvová. Výška 1321, šírka 413, hĺbka 622 mm, centrálny zámok, plný výsuv. Konštruovaná pre ukladanie závesných dosák i pre volné dokumenty. Skladom vo farbách biela Chalk (RAL 9010)  a svetlosivá (RAL 7035) za akčnú cenu, béžová.

  • K rýchlemu dodaniu
  • Najpredávanejšie
Krajina pôvodu

Kód: 3633

Kartotéka A4 kovová Bisley BS3E/A4

274.72 Eur bez DPH

(329.66 Eur s DPH)

Trojzásuvkové kovové kartotéky pre dokumenty, závesné zakladače formátu A4 alebo Foolscap. Šírka 413 alebo 470, výška 1016, hĺbka 622 mm, centrálny zámok, rôzne farby. Skladom v šírke 413 mm vo farbe svetlosivej.

  • K rýchlemu dodaniu
Krajina pôvodu

Kód: 1653A

Kartotéka päťzásuvková Bisley BS5E/A4+FLS

549.86 Eur bez DPH

(659.83 Eur s DPH)

Päťzásuvkové kovové kartotéky pre dokumenty, závesné kapsy formátu A4, Folio alebo Foolscap. Šírka 470, výška 1511, hĺbka 622 mm, centrálny zámok, rôzne farby, štandardné úchytky (prolis). Kartotéka primárne slúži pre ukladanie širších formátov Foolscap, ale každá zásuvka je vybavená redukčnou lištou pre prípad ukladania závesných káps formátu A4 alebo Folio.

Lekárske kartotéky a lístkovnice

Kvalitné kartotéky do ordinácie


V každej ordinácii a zdravotníckom zariadení sa potrebuje ukladať veľké množstvo dokumentov. Ideálnym riešením sú kartotéky. Ako ale vybrať tú správnu?

 

V prvom rade vyberte formát, ktorý sa má do lístkovnice ukladať. Ponúkame kartotéky na ukladanie klasického formátu A4, A5 a A6. Na výber máme aj menej rozšírené formáty registračných skríň a to napríklad A7, B5 alebo Foolscap.

 

Ďalšia dôležitá vec pri výbere je materiál, z ktorého je kartotéka vyrobená. V ordinácii musí byť všetko čisté. Kovové kartotéky sa ľahko udržujú a vyznačujú sa vysokou kvalitou a dlhou odolnosťou. Kovová kartotéka už nemusí byť iba šedej nudnej farby. Na výber máme množstvo farieb.

 

V poslednom rade je miesto, ktoré kartotéky zaberú. Pokiaľ máte miesta dosť, môžete si vybrať nízke kartotéky – dvojzásuvkové alebo trojzásuvkové. Pri nedostatku miesta je potrebné vybrať kartotéky čo najvyššie – štvorzásuvkové alebo päťzásuvkové.

 

Pre prehľadné uloženie dokumentov si môžete kartotéky vybaviť predeľovacími priečkami alebo závesnými vreckami. Pre väčšiu bezpečnosť uložených dokumentov si u nás môžete vybrať z ohňovzdorných kartoték.


Množstevné zľavy


Potrebujete väčšie množstvo produktov alebo poradiť s ich výberom? Neváhajte nás kontaktovať. Naši odborne vás vaši zamestnanci vám radi poradia s výberom tovaru a urobia individuálnu ponuku na mieru presne pre. Dopytovať tovar môžete aj cez náš e-shop. Jednoducho si vyberiete na našich webových stránkach a odošlete dopyt.


S osobným prístupom


Naším cieľom je osobný prístup ku každému zákazníkovi. vždy je to najlepšie riešenie na mieru každému klientovi. Naši profesionálni a veľmi radi vám zamestnanci pomôžu vybrať