Manipulačný vozík 24043030
Kód: 24043030
Policový vozík z trubkového stavebnicového systému vhodný do priemyselných priestorov, skladov a výrobných hál. Vhodný na prepravu celý popis a parametre
Popis a technické parametre
Manipulačný vozík 24043030
Policový vozík z trubkového stavebnicového systému vhodný do priemyselných priestorov, skladov a výrobných hál. Vhodný na prepravu tovaru a materiálov. Lamino doska hrúbky 18 mm, nosnosť vozíka 150 kg, nosnosť poschodia 50 kg.
- aplikácia na mieru
- nosnosť poschodia 50 kg
- nosnosť celková 150 kg
- rúrkový stavebnicový systém
- polica z lamino dosky hrúbky 18 mm
Aplikácia na mieru, všetky rozmery je možné upraviť podľa potrieb zákazníka. Rúrky sú dostupné v niekoľkých farebných prevedeniach a v ESD či nerezovom variante.
| Farebné varianty | ESD variant | Nerezový variant |
![]() |
![]() |
![]() |
| oceľová rúrka hrúbky 1 mm (LP-1100) alebo 2 mm (LP-1200) | antistatická oceľová rúrka hrúbky 1 mm (CP-1100BK) alebo 2 mm (CP-1200BK) | nerezová rúrka hrúbky 0,7 mm (ST-1070) alebo 1,1 mm (ST-1110) |
| Čierna varianta | Variant nikel | Variant strieborný |
![]() |
![]() |
![]() |
| kovové spojky sú dostupné vždy v troch variantoch - čierna, strieborná a nikel | ||
| Celková výška: | 1100 mm |
|---|---|
| Šírka: | 635 mm |
| Hĺbka: | 535 mm |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Nosnosť police: | 50 kg |
| Rozmer police: | 565 x 465 x 18 mm |
| Počet políc: | 3 |
| Priemer kolies: | 75 mm |
| Zostavný výrobok: | áno |
| Prevedenie: | zostavený |
| Záruka (roky): | 2 |
Naposledy prezerané
Manipulačný vozík 24043030
176.08 Eur
bez DPH
Regálový vozík na prepravky 24040231 (2 modely)
209.80 Eur
bez DPH
Podvozok pod prepravky - 2 otočné kolesá, farba modrá
31.87 Eur
bez DPH
Dielenský vozík Kovos KSZ 3KSA
652.23 Eur
bez DPH
Regálový vozík na prepravky 24040232
571.41 Eur
bez DPH
Policový regál 22110350
599.88 Eur
bez DPH





