Nábytkový trezor Yale High Security Office YSEB/250/EB1
Kód: YSEB/250/EB1
Dostupnosť:
2 ks na sklade u partnera
168.21 Eur 206.90 Eur s DPH
Počet kusov
Popis a technické parametre
Nábytkový sejf Yale High Security s automatickým otváraním dverí. Zamykanie na elektronický kód s možnosťou núdzového otvorenia pomocou kľúča s dvojitým profilom. Výška 250 x šírka 350 x hĺbka 300 mm, hmotnosť 12,1 Kg, objem 20 l.
  • motorizovaný sejf High Security zaistí bezpečie vašich cenností
  • laserom rezaná dvierka ako ochrana proti násilnému vniknutiu
  • zamykací mechanizmus s dvoma západkami (22 mm) odolnými voči prerezaniu
  • jednoduché otváranie PIN kódom
  • po troch neúspešných pokusoch sa zámok na minútu zablokuje
  • mechanizmus automatického otvárania dverí
  • jasný LCD displej s klávesnicou
  • LED osvetlenie interiéru pre dobrú viditeľnosť obsahu sejfu
  • vnútorné háčiky pre zavesenie kľúčov a ďalších drobných predmetov
  • napájanie 4x AA ceruzková batéria, v prípade vybitia je možné sejf otvoriť priložením 9V batérie k vonkajším kontaktom, kód zostáva v pamäti
Celková výška: 250 mm
Šírka: 350 mm
Hĺbka: 300 mm
Vnútorné rozmery: 242 x 345 x 245 mm
Hmotnosť: 12.1 kg
Objem: 20 l
Počet políc: 1
Spôsob zamykania: na elektronický kód
Typ trezoru: trezor nábytkový
Záruka (roky): 2
Výrobca:
Môžete si dokúpiť
Podobné produkty
Informácie / dokumenty
  • Sprievodca výberom trezora
  • Bezpečnostné triedy trezorov
  • Sťahovane trezorov a manipulácia
  • Dokumenty na stiahnutie
Váš výběr bude vždy ovlivňovat několik faktorů:
  • bezpečnostní třída trezoru
  • typ úložky (co bude v trezoru uschováno)
  • umístění trezoru (podlaha, zeď, nábytek)
  • specifické vlastnosti (rozměry, ohnivzdornost atd.)
Výsledná volba je buď kombinací nebo kompromisem mezi těmito variantami.
Bezpečnost trezoru
Následující tabulka vám poskytne hrubý přehled o bezpečnostních třídách:
třída 0 1 ks 10.000
třída I 1 ks 20.000
třída II 1 ks 100.000
třída III 1 ks 250.000
třída IV 2 ks 500.000
třída V 2 ks 800.000
třída VI 2 ks 1.500.000
Označení Stupeň utajované skutečnosti Bezpečnostní třída
stupeň V „vyhrazené“ třída 0
stupeň D „důvěrné“ třída 0
stupeň T „tajné“ třída I
stupeň PT „přísně tajné“ třída II
Co budete v trezoru uschovávat
Například:
  • 90 % počítačových nosičů dat není technicky správně archivováno
  • 77 % dokumentů není technicky správně uchováváno
Umístění trezoru
Podle umístění trezoru lze rozlišit 3 základní typy:
  • nábytkový
  • stěnový
  • podlahový trezor
Specifické vlastnosti trezoru
  • Váha:
  • Uzamykání:
    1. Klasický zámek
    2. Digitální zámek
    3. Elektronický kombinační zámek -
    4. Mechanický kombinační zámek -
    5. Zámek na otisk prstu -
  • Objem trezoru:
Doufáme, že vám náš malý průvodce pomohl na cestě k větší bezpečnosti vašich cenností.
Bezpečnostní třídy trezorů podle normy EN 1143-1:
Bezpečnostní třída 0 pro trezory:
Nejnižší počet zámků: 1
Nejnižší požadovaná třída bezpečnostního zámku: A
Odporové jednotky: RU (30/30)
Bezpečnostní třída I pro trezory:
Nejnižší počet zámků: 1
Odporové jednotky: RU (30/50)
Bezpečnostní třída II pro trezory:
Bezpečnostní třída III pro trezory:
Nejnižší požadovaná třída bezpečnostního zámku: B
Bezpečnostní třída IV pro trezory:
Nejnižší počet zámků: 2
Bezpečnostní třída V pro trezory:
Nejnižší počet zámků: 2
Bezpečnostní třída VI pro trezory:
Bezpečnostní třídy sejfů podle normy ČSN 916012:
Bezpečnostní třída Z1 pro sejfy:
Nejnižší třída zámku: A
Určení např. pro: uložení zbraně, uschování věci pro dobu vaší nepřítomnosti, apod.
Bezpečnostní třída Z2 pro sejfy:
Nejnižší třída zámku: A
Bezpečnostní třída Z3 pro sejfy:
Bezpečnostní třídy S1 a S2 pro sejfy:
Doprava po území Slovenské republiky podle individuální dohody.
Manipulace a stěhování trezorů (orientační ceny):
Přemístění trezoru do patra Sazba (ceny bez DPH 20%)