Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Volajte ZADARMO 0800 777888

Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

Nákupný košík 0.00 Eur
Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur
Domov »  O nás

Prečo nakupovať u nás

Tu nájdete informácie o našej firme a niekoľko najdôležitejších dôvodov, prečo nakupovať u nás

CENY:
Naša firma bola založená v roku 1995 so zameraním na predaj kovového nábytku. Od počiatočnej úzkej spolupráce s popredným európskym výrobcom – britskou firmou Bisley sa však firma dynamicky rozvíja a neustále rozširuje svoju ponuku. V súčasnej dobe už na českom i slovenskom trhu zastupujeme viac ako 90 firiem a môžeme tak ponúkať rozsiahly sortiment v rôznych variantoch a cenových kategóriách. Vďaka dlhodobej spolupráci s našimi dodávateľmi sme si postupne zaistili veľmi výhodné podmienky, ktoré nám umožňujú ponúkať naše produkty za tie najnižšie ceny. Od roku 2003 má firma svoje zastúpenie i na Slovensku, nájdete nás v Bratislave, kde máme blízko centra priestornú vzorkovňu a sklad.

GARANCIA CIEN:
Pokiaľ kdekoľvek inde objavíte ponuku rovnakého tovaru s podobnými parametrami za nižšiu cenu, radi sa tejto cene prizpôsobíme.

ZÁRUKA:
Tovar je chránený trojročnou, päťročnou, sedemročnou alebo desaťročnou zárukou (podľa jednotlivých druhov).

SPLÁTKOVÝ PREDAJ (platí iba pre lekárov):
Pre lekárov poskytujeme predaj aj na splátky bez navýšenia presne podľa vašich potrieb. Kúpite si napríklad šesť kartoték, priviezeme vám je všetky naraz a splácať môžete napríklad  cenu jednej kartotéky mesačne. Platba je tak rozložená na 1/2 rok a vy nezaplatíte ani o euro naviac!

DOPRAVA A SLUŽBY:
Tovar rozvážame zmluvnou špedičnou službou za úhradu. Viac informácií o možnostich dopravy nájdete tu. Orientačné ceny v € za 1 ks (1 paletu):

  • 9,90 Západné Slovensko 
  • 13,00 Stredné Slovensko
  • 16,50 Východné Slovensko

REKLAMÁCIE:
Vždy viete, kam sa s prípadným problémom obraciate. Stála kontaktná adresa, stáli obchodný partneri. Odkaz na reklamačný poriadok nájdete tu.

SERVIS:
Zaisťujeme záruční i pozáruční servis.

AKO OBJEDNÁVAŤ:
Akceptujeme všetky formy objednávok. Poštou, e-mailom, faxom, cez internet i telefonicky. V prípade objednávek cez internet postupujte prosím podľa inštrukcií nášho e-shopu, faxové číslo je (02) 44 63 41 82, telefonicky sa s nami môžete spojiť na pevnej linke (02) 44 63 41 81 alebo na mobile 0905 667 821. Pokiaľ sa nedovoláte alebo nebudeme schopný z akýchkoľvek dôvodov objednávku prijať, zavoláme vám naspäť hneď ako to bude možné.

PLATBA:
Platbu za tovar je možné uskutočniť prevodom na účet so splatnosťou 7 dní (je možné sa dohodnúť aj na inej dobe splatnosti) alebo v hotovosti.

OBCHODNÁ SPOLUPRÁCA:
Firmám, ktoré nakupujú tovar v rámci zariadenia interiérov pre ďalšieho zákazníka, poskytujeme  veľkoobchodné zľavy.

KONEČNÝ PRÍJEMCA:
Ostatným zákazníkom ponúkame rôzné formy zliav pri väčších alebo pravidelných odberoch tovaru.

DODACIA LEHOTA:
Najpredávanejší tovar (kartotéky A4 päťzásuvkové, štvorzásuvkové, trojzásuvkové a dvojzásuvkové, lístkovnice A5, policové skrine, šatníkové skrine, domáce kartotéky, trezory ..) je stále skladom v dostatečnom množstve, u tovaru na objednávku je potreba podľa jednotlivých druhov rátať s dodaciou lehotou 2 - 5 týždňov.

SKLAD:
Objednaný tovar je možné si i osobne vydvihnúť priamo u nás na vzorkovni (mapa tu) alebo v skladu (mapa tu). Termín prosíme avizovat dopredu aby sme pre vás mohli tovar pripraviť.

ATYPICKÁ VÝROBA:
Pokial v tomto katalógu ani na našem webu nenájdete výrobok, ktorý by odpovedal vašim predstavám, sme v spolupráci s vybranými výrobcami schopni zaistit i atypickú výrobu.

 Na spoluprácu sa teší firma Kovotyp s.r.o., Ľanová 8, 821 01 Bratislava, tel. (02) 44 63 41 81, 0905 667 821 alebo zadarmo 0800 777 888