Sejf na krátke zbraně ARS 30
Kód: ARS 30
Trezor s bezpečnostným zámkom triedy A a certifikátom na 15 odporových jednotiek, ktorý ponúka mimoriadnu ochranu. Spĺňa všetky celý popis a parametre
Popis a technické parametre
Sejf na krátke zbraně ARS 30
Trezor s bezpečnostným zámkom triedy A a certifikátom na 15 odporových jednotiek, ktorý ponúka mimoriadnu ochranu. Spĺňa všetky legislatívne požiadavky a umožňuje bezpečné uloženie až 10 zbraní alebo 10 000 nábojov. Farba antracit.
- trezorový zámok s dvoma kľúčmi
- 1 x polica
- objem 39 l
- výška 300 x šírka 440 x hĺbka 355 mm
- certifikácia 15RU
- verzia z elektronickým zámkom v čiernej farbe
| Celková výška: | 300 mm |
|---|---|
| Šírka: | 440 mm |
| Hĺbka: | 355 mm |
| Vnútorné rozmery: | 294.00 x 434.00 x 301.00 mm mm |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| Objem: | 39 l |
| Počet políc: | 1 |
| Záruka (roky): | 2 |
Naposledy prezerané
Sejf na krátke zbraně ARS 30
286.63 Eur
bez DPH
Šatníková skrinka A5345
264.51 Eur
bez DPH
Sejf na krátke zbraně ARS 63
441.86 Eur
bez DPH
Nábytkový trezor NT II 19
3 476.91 Eur
bez DPH
Pancierové trezory Royal E-V
Cena na vyžiadanie
Pancierový trezor Royal E 526 S
Cena na vyžiadanie
Šatníková skrinka A5235
156.09 Eur
bez DPH