Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

0.00 Eur

Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Trezory a sejfy na peniaze a cennosti

Trezor alebo sejf Sejf je jednoplášťová alebo dvojplášťová bezpečnostná schránka bez certifikácie. U nás nájdete sejfy s uzamykaním na trezorový kľúč, s sejf elektronickým zámkom, s mechanickým zámkom alebo na odtlačok prsta. Slúži na uloženie drobnej hotovosti, dokumentov a cenností v domácnostiach a malých kanceláriách... více
Počet produktov: 196

Trezor alebo sejf

Sejf je jednoplášťová alebo dvojplášťová bezpečnostná schránka bez certifikácie. U nás nájdete sejfy s uzamykaním na trezorový kľúč, s sejf elektronickým zámkom, s mechanickým zámkom alebo na odtlačok prsta. Slúži na uloženie drobnej hotovosti, dokumentov a cenností v domácnostiach a malých kanceláriách. U nás si určite vyberiete - či už potrebujete sejf na peniaze, alebo na šperky a iné cennosti. 

 

Trezory sú certifikované podľa normy ČSN 1143-1. Jednotlivé triedy sa delia podľa hodnoty vecí, ktoré budú v trezore uložené. Podľa triedy a výšky finančnej hotovosti sa môžete rozhodnúť, ktorý trezor na peniaze pre vás bude najvhodnejší. Napríklad do trezoru bezpečnostnej triedy 0 môžete uložiť cennosti do hodnoty zhruba 300.000,- Kč a do trezoru bezpečnostnej triedy V môžete uložiť cennosti do hodnoty cca 16.000.000,- Kč. Hrubý prehľad o bezpečnostných triedach nájdete na kovovynabytok.cz. Vždy je ale najlepšie sa poradiť s poisťovňou, pri ktorej chcete obsah trezoru poistiť.

 

Špeciálnou kategóriou sú trezory na uchovanie dátových nosičov. Tie majú nosiče chrániť nielen proti odcudzeniu, ale hlavne proti požiaru. Steny týchto trezorov sú vyplnené špeciálnym materiálom, aby odolal vysokým teplotám. Tieto špeciálne trezory sú vystavované teplotám cez 900˚C a teplota vo vnútri nesmie presiahnuť 52˚C. Pri prekročení tejto teploty sa dátový nosič ničí.

 

Pri výbere je taktiež dôležité, kam budete chcieť trezor umiestniť. Máme tri základné typy podľa uloženia a to nábytkový trezor, trezor do steny alebo do podlahy. Nábytkový trezor je vhodný na zabudovanie do nábytku. Hlavnou úlohou je odolať vypáčeniu. Stenový trezor je určený na zabudovanie do steny. S jeho umiestnením je dobré počítať už pri stavbe budovy. Výhodou trezorov do podlahy je ich skryté miesto, ale veľkou nevýhodou je náročná inštalácia.

 

Množstevné zľavy
 

Potrebujete väčšie množstvo produktov alebo poradiť s ich výberom? Neváhajte nás kontaktovať. Naši odborne vyškolení zamestnanci vám radi poradia s výberom tovaru a urobia individuálnu ponuku na mieru presne pre vás. Dopytovať tovar môžete aj cez náš e-shop. Jednoducho si vyberiete na našich webových stránkach a odošlete dopyt.

 

S osobným prístupom
 

Našim cieľom je osobný prístup ku každému zákazníkovi. Snažíme sa vždy ponúknuť to najlepšie riešenie na mieru každému klientovi. Naši profesionálne vyškolení zamestnanci majú plno skúseností a veľmi radi vám s výberom poradia. Tešíme sa na spoluprácu s vami.