Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

0.00 Eur

Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Trubkový systém

Trubky Logiform pre rôzne typy konštrukcií   Hlavným prvkom z sortimentu Logiform sú trubky s priemerom 28 mm. Oceľové trubky s hrúbkou steny 1 alebo 2 mm sú dodávané v dĺžke 4000 mm alebo na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Štandardné oceľové trubky sú potiahnuté syntetickou pryskyřicí pre maximálnu odolnosť v... viac
Počet produktov: 167

Trubky Logiform pre rôzne typy konštrukcií

 

Hlavným prvkom z sortimentu Logiform sú trubky s priemerom 28 mm. Oceľové trubky s hrúbkou steny 1 alebo 2 mm sú dodávané v dĺžke 4000 mm alebo na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Štandardné oceľové trubky sú potiahnuté syntetickou pryskyřicí pre maximálnu odolnosť v náročnom priemyselnom prostredí. Trubky sú k dispozícii aj v provedení ESD, antistatickém provedení, nerezovom a hliníkovom provedení. Na spojenie trubiek slúžia rôzne typy spojiek, ktoré sú dostupné vo troch farebných provedeniach. Spojky je možné zakúpiť individuálne alebo v setoch.

 

Aké konštrukcie je možné zostaviť z trubkového systému?

 

Trubkový systém je plne flexibilný a vždy sa dokáže prispôsobiť potrebám vášho výrobného procesu. V závislosti na konkrétnych požiadavkách je možné zostaviť konštrukciu s ľubovolnou nosnosťou, ktorá sa odvíja od provedení konštrukčného návrhu. Z trubkového systému je možné zostaviť montážne pracovisko, valcové dopravníky, transportné vozíky alebo trubkové regály. Hlavnou výhodou systému je jeho preniestelnosť. Ak v budúcnosti zmeníte výrobný proces, budete jednoducho môcť preniesť napríklad vozík na regál alebo naopak. Návrh riešenia si môžete vyskúšať pomocou konfigurátora, ktorý poskytujeme vrátane knižnice prvkov na stiahnutie zdarma.

 

S návrhom vám radi pomôžu naši odborníci

 

Ak neviete, ako začať, obráťte sa na našich skúsených konštruktérov, ktorí vám pomôžu s tvorbou návrhov priamo pre váš prevádzkový proces. Po zamierení a vzájomnej konzultácii vám potom neprodĺžene zašleme individuálnu ponuku.