Veľkokapacitná záchytná vaňa 2029
Kód: 2029
Veľkokapacitné záchytné vane s roštom pre 2 IBC kontajnery. So stolom. Povrchová úprava: lakovaná farba RAL 5010, rošt žiarovo celý popis a parametre
Popis a technické parametre
Veľkokapacitná záchytná vaňa 2029
Veľkokapacitné záchytné vane s roštom pre 2 IBC kontajnery. So stolom. Povrchová úprava: lakovaná farba RAL 5010, rošt žiarovo zinkovaný. Záchytný objem 1000 l. Záruka 2 roky. Doprava hradená podľa miesta dodania.
- veľkokapacitné záchytné vane s roštom pre 2 IBC kontajnery
- so stolom
- povrchová úprava: lakovaná farba RAL 5010, rošt žiarovo zinkovaný
- záchytný objem 1000 l
- záruka 2 roky
| Výška: | 650 mm |
|---|---|
| Šírka: | 2300 mm |
| Hĺbka: | 1500 mm |
| Záchytný objem: | 1000 l |
| Nosnosť: | 2000 kg |
| Hmotnosť: | 295 kg |
| Prevedenie: | so stolom, RAL 5010 |
| Záruka (roky): | 2 |
Všetky modely
| Kód | 2027 | 2027-Z | Práve prezeráte 2029 | 2029-Z |
|---|---|---|---|---|
| Výška | 400 mm | 400 mm | 650 mm | 650 mm |
| Šírka | 2300 mm | 2300 mm | 2300 mm | 2300 mm |
| Hĺbka | 1500 mm | 1500 mm | 1500 mm | 1500 mm |
| Záchytný objem | 1000 l | 1000 l | 1000 l | 1000 l |
| Nosnosť | 2000 kg | 2000 kg | 2000 kg | 2000 kg |
| Hmotnosť | 240 kg | 240 kg | 295 kg | 295 kg |
| Prevedenie | bez stola, RAL 5010 | bez stola, žiarovo zinkovaná | so stolom, RAL 5010 | so stolom, žiarovo zinkovaná |
| Skladom | Nie | Nie | Nie | Nie |
| Cena bez DPH | 888.64 Eur | 1 060.34 Eur | 1 059.08 Eur | 1 252.37 Eur |
Naposledy prezerané
Veľkokapacitná záchytná vaňa 2029
1 059.08 Eur
bez DPH
TRIPTYCH K 200x120 ZBBBZ
1 293.28 Eur
bez DPH
Konferenčná stolička ISO chrom - modrá koženka
33.00 Eur
bez DPH
Pojazdná záchytná vaňa s roštom typ 2013 (2 modely)
554.69 Eur
bez DPH
Prístavný regál SUPER 877850837
174.67 Eur
bez DPH
Záchytná vaňa na nohách typ V8700
268.30 Eur
bez DPH
Prístavný regál SUPER 877850741
114.66 Eur
bez DPH