Kód: Futur 350 VRFUV18075035050758
Ak sa nezobrazuje skladová zásoba, je tovar na ceste. Pre termín dodania volajte 0800 777 888.
41.81 Eur 51.43 Eur s DPH
Počet kusov
Popis a technické parametre
Bezskrutkový policový regál Futur 350
  • univerzálny policový regál
  • bezskrutkový montážný systém
  • nosnosť police 250 kg
  • výška regálu 1800 x šírka 750 x hĺbka 350 mm
  • 5x polica zo surovej MDF s výstuhou
  • prevedenie pozinok
Celková výška: 1800 mm
Šírka: 750 mm
Hĺbka: 350 mm
Nosnosť police: 250 kg
Počet políc: 5
Hmotnosť: 14 kg
Prevedenie: pozinok / polica surová MDF
Záruka (roky): 5
Výrobca:
Všetky modely
Kód Práve prezeráte Futur 350 VRFUV18075035050758 Futur 450 VRFUV18090045050785
Celková výška 1800 mm 1800 mm
Šírka 750 mm 900 mm
Hĺbka 350 mm 450 mm