Kód: EO1800800
Elektricky výškovo nastaviteľný stôl v rozmedzí 735 - 1235 mm. Šírka dosky 1800 mm, hĺbka dosky 800 mm (pozri varianty produktu). celý popis a parametre
Komponenty setu:
Pracovná doska 25 mm obojstranne laminovaná
Vybrané varianty skladom (označené zelene), ostatné na objednávku 3 - 5 týždňov.
Elektricky výškovo nastaviteľná podnož pre stôl Enpragon Office
1 ks v sklade Bratislava
1 ks v centrálnom sklade
334.36 Eur Ušetríte 124.92 Eur
209.44 Eur 257.61 Eur s DPH
Počet kusov
Popis a technické parametre
Elektricky výškovo nastaviteľný stôl Enpragon Office, šírka 1800 mm
Elektricky výškovo nastaviteľný stôl v rozmedzí 735 - 1235 mm. Šírka dosky 1800 mm, hĺbka dosky 800 mm (pozri varianty produktu). Plynule nastaviteľná výška, dovoľuje prácu v sede aj v stoji a zamedzuje tak bolestiam chrbta pri dlhodobom sedení. Na výber niekoľko dezénov pracovných dosiek, podnož biela.
  • výškovo nastaviteľný stôl s elektrickým pohonom
  • rozmedzie nastavenie výšky pracovnej dosky 735 - 1235 mm
  • šírka dosky 1800 mm, hĺbka dosky 800 mm
  • plynule nastaviteľná výška
  • nastavenie výšky za pomoci ovládača na doske pracovného stola
  • možnosti prevedenia pracovných dosiek LTD hrúbky 25 mm - biela, šedá, breza, orech
  • hranaté podnože v tvare T s rektifikačnými nožičkami
  • stabilné a pevné podnože aj pri maximálnom zdvihu pracovnej dosky
  • podnož biela
  • rýchlosť zdvihu 25 mm/s
  • sieťové napájanie z bežnej zásuvky
  • dodávané v demonte
Výška: 735 - 1235 mm
Šírka: 1800 mm
Hĺbka: 800 mm
Plošná nosnosť: 70 kg
Záruka (roky): 2
Výrobca:
Všetky modely
Kód EO1200800 EO1400800 EO1600800 Práve prezeráte EO1800800 EO2000800
Výška 735 - 1235 mm 735 - 1235 mm 735 - 1235 mm 735 - 1235 mm 735 - 1235 mm
Šírka 1200 mm 1400 mm 1600 mm 1800 mm 2000 mm
Hĺbka 800 mm 800 mm 800 mm 800 mm 800 mm