Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

0.00 Eur

Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Kartotéky a lístkovnice

Kartotéky – ideálne riešenie na skladovanie dokumentov Dôležité dokumenty a spisy by mali byť uložené prehľadne, stále po ruke a hlavne by mali byť uchránené pred všetkými nežiaducimi vplyvmi nachádzajúcimi sa v kancelárii. Preto sa v našom portfóliu nachádza veľké množstvo kartoték s rôznym množstvom zásuviek, v... viac
Počet produktov: 146
  • K rýchlemu dodaniu
  • Najpredávanejšie
Krajina pôvodu

Kód: IPCCA14

Kartotéka A4 - kovová kartotéka štvorzásuvková Bisley IPCCA14

191.43 Eur bez DPH

(229.72 Eur s DPH)

Kovová zváraná kartotéka pre dokumenty formátu A4, štvorzásuvová. Výška 1321, šírka 413, hĺbka 622 mm, centrálny zámok, plný výsuv. Konštruovaná pre ukladanie závesných dosák i pre volné dokumenty. Skladom vo farbách biela Chalk (RAL 9010)  a svetlosivá (RAL 7035) za akčnú cenu, béžová.

  • K rýchlemu dodaniu
  • Najpredávanejšie
Krajina pôvodu

Kód: 3633

Kartotéka A4 kovová Bisley BS3E/A4

274.72 Eur bez DPH

(329.66 Eur s DPH)

Trojzásuvkové kovové kartotéky pre dokumenty, závesné zakladače formátu A4 alebo Foolscap. Šírka 413 alebo 470, výška 1016, hĺbka 622 mm, centrálny zámok, rôzne farby. Skladom v šírke 413 mm vo farbe svetlosivej.

Kartotéky – ideálne riešenie na skladovanie dokumentov


Dôležité dokumenty a spisy by mali byť uložené prehľadne, stále po ruke a hlavne by mali byť uchránené pred všetkými nežiaducimi vplyvmi nachádzajúcimi sa v kancelárii. Preto sa v našom portfóliu nachádza veľké množstvo kartoték s rôznym množstvom zásuviek, v klasických ale aj nevšedných dizajnoch a farbách. Záleží len na vašich požiadavkách a vkuse.

 

Kartotéky bývajú často neoddeliteľnou súčasťou každej kancelárie. V tejto kategórii nájdete dvojradové aj jednoradové kartotéky pre dokumenty formátov A3, A4 a Foolscap ale aj lístkovnice pre menšie formáty. Ak chcete mať tie najdôležitejšie dokumenty a cennosti bezpečne ukryté pred požiarom, zvoľte ohňovzdorné kartotéky. Tie ochránia pred požiarom vaše dôležité spisy až 60 minút.

 

Pre rýchly presun dokumentov skvele poslúžia veľmi praktické pojazdné kartotéky vhodné pre závesné zakladače, šanóny a vozík na knižky, ktorý sa bude hodiť personálu školskej knižnice či študovne. Prezrite si ponuku kartoték a doplnkov na našom e-shope a vybavte svoje kancelárie kvalitným nábytkom, ktorý splní všetky vaše očakávania.

Výhodná ponuka pri objednaní väčšieho množstva


V prípade, že dopytujete väčšie množstvo kartoték nás neváhajte kontaktovať. Naši obchodníci vám vytvoria výhodnú ponuku presne na mieru. Dopytovať tovar môžete jednoducho a rýchlo aj na našom e-shope pomocou pár klikov.

Profesionálny a osobný prístup


Potrebujete pomôcť s výberom správnych produktov? Obráťte sa na našich odborníkov, ktorí vám poradia s výberom toho najlepšieho nábytku pre vašu školu.