Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

0.00 Eur

Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Odpadové hospodárstvo

Bezpečné ukladanie odpadu Odpad sa produkuje úplne všade. Zaistiť jeho správne a bezpečné skladovanie je veľmi dôležité. Je jedno, či sa jedná o komunálny odpad alebo odpad na recyklovanie, u nás nájdete nádoby rôznych druhov. V sortimente nám nechýbajú ani nádoby a skladovanie olejov či popolníky.   Správne... více
Počet produktov: 288
  • Najpredávanejšie
Krajina pôvodu

Kód: MGB120

Odpadová nádoba MGB 120

43.65 Eur bez DPH

(52.38 Eur s DPH)

Odpadové nádoby sú vhodné pre zber komunálneho a priemyselného odpadu. V rôznych farbách. Odolné proti UV žiareniu, nizkym a vyšším atmosferickým teplotám. Hladké povrchy zabraňujú prichytávaniu odpadu. Rezistentné proti chemickým a biologickým vplyvom. Nevhodné na odkladanie teplého popola. Zodpovedajú DIN EN 840-1. Obsah 120 l.

Kód: MGB240

Odpadová nádoba MGB 240

59.33 Eur bez DPH

(71.20 Eur s DPH)

Odpadové nádoby sú vhodné pre zber komunálneho a priemyselného odpadu. V rôznych farbách. Odolné proti UV žiareniu, nizkym a vyšším atmosferickým teplotám. Hladké povrchy zabraňujú prichytávaniu odpadu. Rezistentné proti chemickým a biologickým vplyvom. Nevhodné na odkladanie teplého popola. Zodpovedajú DIN EN 840-1. Obsah 240 l.

  • K rýchlemu dodaniu
Krajina pôvodu

Kód: SCH_01_B

Skriňa pre ukladanie chemických látok SCH 01B

411.71 Eur bez DPH

(494.05 Eur s DPH)

Skriňa na uskladnenie chemikálií s vaničkami na zachytenie kvapalín. Skriňa je vybavená 2 prestaviteľnými policami v tvare vaničky s robustným perforovaným pozinkovým roštom a jednou hlbšou vaničkou na dne skrine bez roštu. Výška 1180 x šírka 950 x hĺbka 500 mm. Nosnosť police 60 kg, nosnosť korpusu 300 kg.

  • K rýchlemu dodaniu
  • Výpredaj a bazár
Krajina pôvodu

Kód: MARKUS_121

MARKUS kovový vonkajší kôš

196.91 Eur bez DPH

(236.29 Eur s DPH)

Vonkajší odpadkový kôš z pozinkovaného plechu s objemom 18l. Jeklová konštrukcia, perforovaná zberná nádoba. Ľahké vyprázdňovanie zbernej nádoby zaistené trojhranným zámkom. Kotvenie rámu pomocou skrutiek k pevnému podkladu.

TOP TOP
  • K rýchlemu dodaniu
Krajina pôvodu

Kód: 259304W

Záchytná vaňa classic-line pre 2 sudy

339.16 Eur bez DPH

(406.99 Eur s DPH)

Záchytná vaňa classic-line zo zvárané oceľové konštrukcie. Schválené pre skladovanie horľavých kvapalín (H224-226) a vodu ohrozujúcich látok všetkých tried. Ochrana pred koróziou vďaka vysoko kvalitnému práškovému lakovanie vo farbe modrej RAL 5010. Bez nožičiek, na skladovanie priamo na rovnej podlahe alebo na paletách. Vyberateľný zinkovaný rošt.

  • K rýchlemu dodaniu
  • Výpredaj a bazár
Krajina pôvodu

Kód: 655-01

Plastový kôš FALA 655 (6 modelov)

20.78 Eur bez DPH

(24.94 Eur s DPH)

Moderný plastový odpadkový kôš s objemom 50 l z odolného žltého plastu na triedenie odpadu. Veko s dvojstupňovým otváraním je odnímateľné. Kôš označený samolepkou (možno odlepiť). Dopredaj skladových zásob.

  • K rýchlemu dodaniu
  • Výpredaj a bazár
Krajina pôvodu

Kód: 630

Odpadkový kôš s popolníkom

65.46 Eur bez DPH

(78.55 Eur s DPH)

Odpadkový kovový kôš s popolníkom. Vhodný do interiéru aj exteriéru. Vyberateľná nádoba popolníka. Veľký bočný vhadzovací otvor. Vybavené plastovou obručou, ktorá ochráni podlahu pred poškodením a samotný kôš od proreznutí.

  • K rýchlemu dodaniu
Krajina pôvodu

Kód: SCH_01_A

Skriňa pre ukladanie chemických látok SCH 01A

474.75 Eur bez DPH

(569.70 Eur s DPH)

Skriňa na uskladnenie chemikálií s vaničkami na zachytenie kvapalín. Skriňa je vybavená 4 prestaviteľnými policami v tvare vaničky s robustným perforovaným pozinkovým roštom a jednou hlbšou vaničkou na dne skrine bez roštu. Výška 1950 x šírka 950 x hĺbka 500 mm, nosnosť police 60 kg, nosnosť korpusu 300 kg.

Bezpečné ukladanie odpadu


Odpad sa produkuje úplne všade. Zaistiť jeho správne a bezpečné skladovanie je veľmi dôležité. Je jedno, či sa jedná o komunálny odpad alebo odpad na recyklovanie, u nás nájdete nádoby rôznych druhov. V sortimente nám nechýbajú ani nádoby a skladovanie olejov či popolníky.

 

Správne skladovanie odpadu v interiéri zaistí čistotu a poriadok. Záleží len na tom, do akého priestoru chcete odpadové nádoby umiestniť. Preto si u nás môžete vyberať z rôznych designov, materiálov a objemov.

 

Postaráme sa aj o odpad v exteriéri, na ktorý vám ponúkame tie najkvalitnejšie vonkajšie odpadkové koše. Betónové, drevené, kovové a plastové koše sú klasikou, ktorá je vidieť v uliciach, parkoch a iných verejných priestranstvách. Koše na psie exkrementy by dnes mali byť samozrejmosťou na všetkých verejných miestach. Nezabudli sme ani na odpadové kontajnery a popolnice pre hromadný zber odpadu.

 

Ako naložiť s odpadom v priemysle a skladoch? Zaobstarajte záchytné vane, ktoré zabránia únikom olejov a iných škodlivých látok. S veľkým množstvom odpadu si poradia ohradové palety a gitterboxy.

 

Naša ponuka je skutočne rozsiahla. Objavte ju celú a vyberte si všetko, čo potrebujete na triedenie a skladovanie odpadu navyše za skvelú cenu.

 

Výhodná ponuka pri objednaní väčšieho množstva


V prípade, že dopytujete väčšie množstvo nábytku, nás neváhajte kontaktovať. Naši obchodníci vám vytvoria výhodnú ponuku presne na mieru. Dopytovať tovar môžete jednoducho a rýchlo aj na našom e-shope pomocou pár klikov.

 

Profesionálny a osobný prístup


Potrebujete pomôcť s výberom správnych produktov? Obráťte sa na našich odborníkov, ktorí vám poradia s výberom toho najlepšieho nábytku.