Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

0.00 Eur

Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Odpadkové koše do interiéru

Odpadkové koše do každej miestnosti Odpadkové koše sú neoddeliteľnou súčasťou vybavenia všetkých kancelárií, kúpeľní i verejných priestorov a pomáhajú udržiavať poriadok a čistotu vo vašom okolí. Záleží len na vás, aký objem odpadkového koša potrebujete a aké prevedenie sa vám hodí do interiéru alebo exteriéru. U nás... viac
Počet produktov: 58
  • K rýchlemu dodaniu
  • Výpredaj a bazár
Krajina pôvodu

Kód: 655-01

Plastový kôš FALA 655 (6 modelov)

20.78 Eur bez DPH

(24.94 Eur s DPH)

Moderný plastový odpadkový kôš s objemom 50 l z odolného žltého plastu na triedenie odpadu. Veko s dvojstupňovým otváraním je odnímateľné. Kôš označený samolepkou (možno odlepiť). Dopredaj skladových zásob.

Kód: 02-1800798010

DURABIN SQUARE 40 (2 modely)

57.42 Eur bez DPH

(68.90 Eur s DPH)

Odpadkový kôš štvorcového tvaru. Objem 40 l. Vhodný pre recykovanie jednotlivých druhov odpadu. Rozmer v. 590 x š. 320 x hl. 360 mm. Farva biela. Možno dokoupit štvorcový poklop lebo kryt s výkyvným poklopom. Minimálny odber 2 ks.

Odpadkové koše do každej miestnosti


Odpadkové koše sú neoddeliteľnou súčasťou vybavenia všetkých kancelárií, kúpeľní i verejných priestorov a pomáhajú udržiavať poriadok a čistotu vo vašom okolí. Záleží len na vás, aký objem odpadkového koša potrebujete a aké prevedenie sa vám hodí do interiéru alebo exteriéru. U nás nájdete všetko, čo potrebujete!

 

Udržujte svoje priestory v čistote a poriadku


Plastové odpadkové koše predstavujú ideálnu voľbu koša na triedený odpad. Ponúka širokú škálu farieb, ktoré sa skvele hodia na triedenie recyklovateľného odpadu. Sú odolné, ľahko umývateľné a ľahké, vďaka čomu je manipulácia s nimi hračka.

Pokiaľ však hľadáte niečo elegantné a moderné, kúpte si odpadkový kôš kovový, ktorý vás poteší svojim čistým a estetickým vzhľadom. Skvele sa hodí na doplnenie vašej kúpeľne či kancelárie. V našom portfóliu nájdete kovové koše perforované, nášľapné, s vekom aj bez. Prezrite si našu širokú ponuku odpadkových košov a vyberte si z mnohých materiálov, farieb a tvarov.

 

Výhodná ponuka pri objednaní väčšieho množstva


V prípade, že dopytujete väčšie množstvo produktov, nás neváhajte kontaktovať. Naši obchodníci vám vytvoria výhodnú ponuku presne na mieru. Dopytovať tovar môžete jednoducho a rýchlo aj na našom e-shope pomocou pár kliknutí.

Profesionálny a osobný prístup

 
Potrebujete pomôcť s výberom správnych produktov? Obráťte sa na našich odborníkov, ktorí vám poradia s výberom tých najlepších produktov pre vás.