Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

0.00 Eur

Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Popolnice

Popolnice pre správne skladovanie odpadu Máte dostatok popolníc pre všetok odpad, ktorý vaša domácnosť alebo firma vyprodukuje? Popolnice slúžia na správnu likvidáciu komunálneho odpadu a dodávajú sa v rôznych veľkostiach a prevedeniach. V našej širokej ponuke nájdete popolnice veľkosti 120 l a 240 l. Ak hľadáte niečo... viac
Počet produktov: 9

Kód: MGB240

Odpadová nádoba MGB 240

59.33 Eur bez DPH

(71.20 Eur s DPH)

Odpadové nádoby sú vhodné pre zber komunálneho a priemyselného odpadu. V rôznych farbách. Odolné proti UV žiareniu, nizkym a vyšším atmosferickým teplotám. Hladké povrchy zabraňujú prichytávaniu odpadu. Rezistentné proti chemickým a biologickým vplyvom. Nevhodné na odkladanie teplého popola. Zodpovedajú DIN EN 840-1. Obsah 240 l.

  • Najpredávanejšie
Krajina pôvodu

Kód: MGB120

Odpadová nádoba MGB 120

43.65 Eur bez DPH

(52.38 Eur s DPH)

Odpadové nádoby sú vhodné pre zber komunálneho a priemyselného odpadu. V rôznych farbách. Odolné proti UV žiareniu, nizkym a vyšším atmosferickým teplotám. Hladké povrchy zabraňujú prichytávaniu odpadu. Rezistentné proti chemickým a biologickým vplyvom. Nevhodné na odkladanie teplého popola. Zodpovedajú DIN EN 840-1. Obsah 120 l.

Kód: 1004_Meva

Popolnice žiarovo zinkovaná (3 modely)

113.42 Eur bez DPH

(136.10 Eur s DPH)

Nádoby majú robustnú konštrukciu garantujúci vysokú životnosť a odolnosť proti korózii. Sú opatrené gumovou obručou v spodnej časti, čím je výrazne znížená hlučnosť pri manipulácii. Povrch žiarovo zinkovaný podľa EN ISO 1461, sila plechu 0,9 mm, nosnosť 44 kg.

Popolnice pre správne skladovanie odpadu


Máte dostatok popolníc pre všetok odpad, ktorý vaša domácnosť alebo firma vyprodukuje? Popolnice slúžia na správnu likvidáciu komunálneho odpadu a dodávajú sa v rôznych veľkostiach a prevedeniach. V našej širokej ponuke nájdete popolnice veľkosti 120 l a 240 l. Ak hľadáte niečo väčšie, ponúkame aj žiarovo zinkovaný kontajner s objemom 1100 l.

Plastové koše sú ľahké, odolné a často sa dodávajú v jasných farbách, ako je žltá, modrá alebo zelená. Farebné plastové popolnice veľmi často slúžia na rozdelenie triedeného odpadu. Kovové popolnice sú robustnejšie a majú dlhšiu životnosť. Veká plechových popolníc je možné zafarbiť podľa vašich požiadaviek, ak chcete odpad triediť.

Dokúpiť môžete aj príslušenstvo, napríklad podvozok na jednoduchú manipuláciu, alebo retiazkový zámok, ktorý zabráni vyhadzovaniu cudzieho odpadu.

 

Výhodná ponuka pri objednaní väčšieho množstva


V prípade, že dopytujete väčšie množstvo produktov, nás neváhajte kontaktovať. Naši obchodníci vám vytvoria výhodnú ponuku presne na mieru. Dopytovať tovar môžete jednoducho a rýchlo aj na našom e-shope pomocou pár kliknutí.

 

Profesionálny a osobný prístup


Potrebujete pomôcť s výberom správnych produktov? Obráťte sa na našich odborníkov, ktorí vám poradia s výberom tých najlepších produktov pre vás.