Kód: 3478PJP125P62
Pevné prístrojovej koleso s ø 125 mm, teleso vyrobené z lisovanej ocele, pozinkovano, dvojradová guľôčková dráha v otočnej hlave, celý popis a parametre
Popis a technické parametre
Pevné prístrojové koleso šedé supratech o ø 125 mm a uchytením doštičkou 3478PJP125P62
Pevné prístrojovej koleso s ø 125 mm, teleso vyrobené z lisovanej ocele, pozinkovano, dvojradová guľôčková dráha v otočnej hlave, koliesko zaistená skrutkou a maticou, protiprašná ochrana, upínacia platnička. Stred kolesa vyrobený z polypropylénu, behúň z TENTEprenu sivej farby (termoplastická guma), presné guličkové ložisko.
- stred kolesa z polypropylénu
- behúň z sivej termoplastickej gumy, ktorá nezanecháva stopy
- dvojradové guličkové ložisko s ochranou proti namotávaniu vlákien
- teplotná odolnosť -20 °C až 60 °C
- veľkosť dosky 103 x 85 mm
- rozteč dier 80/77 x 60 mm
- priemer dier 9 mm
- dynamická nosnosť 110 kg
- statická nosnosť 220 kg
- priemer kolesa 125 mm
- šírka behúňa 40 mm
- tvrdosť behúňa Shore A65
- spĺňa normu EN 12532
- stavebná výška 155 mm
Všetky modely
| Kód | 3478PJP100P62 | Práve prezeráte 3478PJP125P62 | 3478PJP160P63 |
|---|---|---|---|
| Nosnosť | 110 kg | 180 kg | 200 kg |
| Priemer kolesa | 100 mm | 125 mm | 160 mm |
| Farba | sivá - neznačkujúca | sivá - neznačkujúca | sivá - neznačkujúca |
| Ložiská | guľôčkové | guľôčkové | guľôčkové |
| Typ kolies | pevné | pevné | pevné |
| Skladom | Nie | Nie | Nie |
| Cena bez DPH | 16.50 Eur | 19.09 Eur | 24.77 Eur |
Naposledy prezerané
Pevné prístrojové koleso šedé supratech o ø 125 mm a uchytením doštičkou (3 modely)
19.09 Eur
bez DPH
Prístrojové koleso šedé supratech s ø 125 mm s totální brzdou a uchytením doštičkou, otočné
25.66 Eur
bez DPH
Otočné priemyselné koleso biele s ø 200 mm s totálnym zaistením a uchytením doštičkou