Kód: Drumy 1806P5 VRDRV18006040050736
Univerzálny regál, bezskrutkový montážný systém, nosnosť police 130 kg. Výška regálu 1800 x šírka 600 x hĺbka 400 mm, 5x polica. celý popis a parametre
Popis a technické parametre
Regál policový Drumy 1806P5
Univerzálny regál, bezskrutkový montážný systém, nosnosť police 130 kg. Výška regálu 1800 x šírka 600 x hĺbka 400 mm, 5x polica. Prevedenie pozink. Foto je ilustračné.
- prestaviteľné police
- precizno vyrobené kovové komponenty zaručujú vysokú stabilitu a pevnosť konštrukcie
Všetky modely
| Kód | Práve prezeráte Drumy 1806P5 VRDRV18006040050736 | Drumy 1806B5 VRDRV18006040050735 |
|---|---|---|
| Celková výška | 1800 mm | 1800 mm |
| Šírka | 600 mm | 600 mm |
| Hĺbka | 400 mm | 400 mm |