Kód: VRHVV1772006004P0001
Univerzálny regál, bezskrutkový montážný systém, nosnosť police 500 kg. Výška regálu 1770 x šírka 2000 x hĺbka 600 mm, 4x polica celý popis a parametre
Dostupnosť:
3 ks v centrálnom sklade
170.12 Eur 209.25 Eur s DPH
Počet kusov
Popis a technické parametre
Regál policový Heavy Rack 2060P4
Univerzálny regál, bezskrutkový montážný systém, nosnosť police 500 kg. Výška regálu 1770 x šírka 2000 x hĺbka 600 mm, 4x polica zo surovej dřevostřísky. Prevedenie pozink.
  • prestaviteľné police
  • precizno vyrobené kovové komponenty zaručujú vysokú stabilitu a pevnosť konštrukcie
Celková výška: 1770 mm
Šírka: 2000 mm
Hĺbka: 600 mm
Nosnosť police: 500 kg
Počet políc: 4
Hmotnosť: 49 kg
Prevedenie: pozink
Záruka (roky): 5
Výrobca:
Všetky modely
Kód VRHVV1771606004P0001 Práve prezeráte VRHVV1772006004P0001 VRHVV1772406004P0001
Celková výška 1770 mm 1770 mm 1770 mm
Šírka 1600 mm 2000 mm 2400 mm
Hĺbka 600 mm 600 mm 600 mm