Kód: 8478BOG100P62
Termoplastické pevné koleso s ø 100 mm, vidlica vyrobená z nerezovej ocele, dvojitá guľôčková dráha v otočnne hlave, koleso sa celý popis a parametre
Popis a technické parametre
Termoplastické pevné koleso čierne s ø 100 mm s uchytením doštičkou 8478BOG100P62
Termoplastické pevné koleso s ø 100 mm, vidlica vyrobená z nerezovej ocele, dvojitá guľôčková dráha v otočnne hlave, koleso sa skrutkou a maticou, upínacia platnička. Koleso vyrobené z teplotne odolného syntetického materiálu, samomazný náboj.
- koleso vyrobené z teplotne odolného syntetického materiálu
- samomazný náboj
- teplotná odolnosť -40 °C až 280 °C
- veľkosť dosky 100 x 85 mm
- rozteč dier 80/77 x 60 mm
- priemer dier 9 mm
- dynamická nosnosť 125 kg
- statická nosnosť 250 kg
- priemer kolesa 100 mm
- šírka behúňa 35 mm
- tvrdosť behúňa Shore D85
- spĺňa normu EN 12532
- stavebná výška 108 mm
Všetky modely
| Kód | 8478BOG080P62 | Práve prezeráte 8478BOG100P62 |
|---|---|---|
| Nosnosť | 100 kg | 125 kg |
| Priemer kolesa | 80 mm | 100 mm |
| Farba | čierna | čierna |
| Typ kolies | pevné | pevné |
| Skladom | Nie | Nie |
| Cena bez DPH | 28.16 Eur | 26.33 Eur |
Naposledy prezerané
Termoplastické pevné koleso čierne s ø 100 mm s uchytením doštičkou
26.33 Eur
bez DPH
Jednokrídlová jednostranná vitrína H60 - 9 x A4
380.70 Eur
bez DPH
Elektricky vodivé pevné koleso s ø 75 mm s uchytením doštičkou