Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

0.00 Eur

Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Zastávky

Autobusové zastávky Autobusové zastávky bývajú súčasťou každého mesta, obce alebo priemyselného areálu. Čakanie na hromadnú dopravu by malo byť čo najpohodlnejšie. Zastávky sú štandardne kvalitne konštruované a poskytnú ochranu pred poveternostnými podmienkami.   Svojím funkčným a jednoduchým dizajnom zapadnú do... více
Počet produktov: 1

Kód: DEN 3.2

Autobusové a MHD zastávky

Cena na dotaz

 

Dizajnové, odolné zastávky určené ako ochrana cestujúcich proti nepriazni počasia na autobusových zastávkach MHD. Prevedenie: nosný skelet z konštrukčnej ocele. Výplň stien: kalené bezpečnostné sklo sily 8 mm. Zastrešenie: Komůrková polykarbonátová doska hrúbky 10 mm. Povrchová úprava žiarový zinok + prášková farba IGP v odtieňoch RAL. Doprava hradena podľa miesta dodania. Uvedená cena je bez montáže.

Autobusové zastávky


Autobusové zastávky bývajú súčasťou každého mesta, obce alebo priemyselného areálu. Čakanie na hromadnú dopravu by malo byť čo najpohodlnejšie. Zastávky sú štandardne kvalitne konštruované a poskytnú ochranu pred poveternostnými podmienkami.

 

Svojím funkčným a jednoduchým dizajnom zapadnú do prírody aj do mesta a nebudú tak narúšať scenériu. Kvalitný materiál potom zaistí, že bude zastávka cestujúcim slúžiť dlhé roky.

Výhodná ponuka pri objednaní väčšieho množstva


V prípade, že dopytujete väčšie množstvo mestského mobiliára nás neváhajte kontaktovať. Naši obchodníci vám vytvoria výhodnú ponuku presne na mieru. Dopytovať tovar môžete ľahko a rýchlo aj na našom e-shope pomocou pár klikov.

Profesionálny a osobný prístup


Potrebujete pomôcť s výberom správnych produktov? Obráťte sa na našich odborníkov, ktorí vám poradia s výberom toho najlepšieho nábytku.