Volejte ZADARMO 0800 777 888, Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

0.00 Eur

Celkom bez DPH:
0.00 Eur
Celkom k úhrade s DPH:
0.00 Eur

Koše na psie exkrementy

Koše na psie exkrementy Upratovanie psích exkrementov určite nepatrí medzi obľúbené činnosti, ale napomáha k zachovaniu poriadku v mestách. Odpadkové koše na psie exkrementy sú preto skvelou voľbou. Koše podnecujú obyvateľov, ktorí venčia svojich miláčikov, na udržiavanie poriadku. Navyše sú vyrobené z pozinkovaného... viac
Počet produktov: 7

Koše na psie exkrementy


Upratovanie psích exkrementov určite nepatrí medzi obľúbené činnosti, ale napomáha k zachovaniu poriadku v mestách. Odpadkové koše na psie exkrementy sú preto skvelou voľbou. Koše podnecujú obyvateľov, ktorí venčia svojich miláčikov, na udržiavanie poriadku. Navyše sú vyrobené z pozinkovaného plechu, ktorý je kvalitný, pevný a odolá všetkým poveternostným podmienkam.

Okrem odpadkových košov sú nevyhnutnou pomôckou na upratovanie po vašom maznáčikovi aj zásobníky na vrecká a vrecká na psie exkrementy. Tie ponúkame v dvoch variantoch – papierové ekologické vrecká a odolné plastové. Najlepšou voľbou zásobníka je prevedenie na stojane, ktorý je praktický a je možné naň umiestniť aj kôš.

 

Výhodná ponuka pri objednaní väčšieho množstva


V prípade, že dopytujete väčšie množstvo produktov, nás neváhajte kontaktovať. Naši obchodníci vám vytvoria výhodnú ponuku presne na mieru. Dopytovať tovar môžete jednoducho a rýchlo aj na našom e-shope pomocou pár kliknutí.

 

Profesionálny a osobný prístup


Potrebujete pomôcť s výberom správnych produktov? Obráťte sa na našich odborníkov, ktorí vám poradia s výberom tých najlepších produktov pre vás.