Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Volejte ZADARMO 0800 777 888

Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

  0.00 Eur

  Celkom bez DPH:
  0.00 Eur
  Celkom k úhrade s DPH:
  0.00 Eur

  Chcete dopravu zadarmo? Pridajte tovar za 250.00 Eur.

  0.00 Eur 125.00 Eur 250.00 Eur

  Volejte ZADARMO 0800 777 888 Po-Št 8:00-17:00, Pia 8:00-16:00

  Lekársky nábytok

  Ponúkame zdravotnícky nábytok, lekárske stoličky, vyšetrovacie ležadlá, nástrojové stolíky atď. Viac v našom e-shope ...

  Sektorový nábytok pre zdravotníctvo PRAKTIK 2 umožňuje vytvárať neobmedzené množstvo rôznych zostav v rôznom farebnom prevedeniu.  Predné nábytkové plochy môžu byť zhotovené z melamínových dosák opatrených po obvode ABS hranami (cena 1), alebo z profilovaných laminovaných MDF dosák (cena 2). Jednotlivé skrinky môžu byť použité ako horné i ako spodné ich jednoduchým otočením alebo otočením dverí úchytkami dole, podľa priania ide tiež skrinky opatriť zámkami. U zásuviek je možné použiť centrálny zámok alebo zámok iba v hornej zásuvke. Skrinky stojace na podlahe môžu byť opatrené soklom alebo iba staviteľnými nohami, obidve varianty poskytujú možnosť mokrého upratovania. Novo ponúkame tento nábytok tiež s možnosťou dekoratívnych motívov podľa vášho priania. Motívy si môžete vybrať z našej kolekcie alebo originálny motív sami navrhnúť.

  Ponúkame tiež štýlový nábytok POLYGON pre ordinácie, ambulancie, sesterne, laboratórie a rôzne zdravotnícke zariadenia. Konštrukciu tvoria laminované dosky s dvierkami a čelami zásuviek s tvarovými hranami, ktoré v kombinácii s hranami na korpusoch tvorí súčasnľ úchytové lišty.

  Pri zariaďovaní zložitejších interiérov môžete využiť našich služieb. V prípade návrhu konkrétnej objednávky prosíme o zaslanie jednoduchého nákresu pre možnosť kontroly. Sami tiež ponúkame zamerenie, 3D grafický návrh a montáž.

  Zdravotnícky nábytok PRAKTIK 2 je možno doplniť stolovým radom kancelárskeho nábytku PROFIL. Stoly sa vyrábajú so staviteľnými kovovými alebo plnými doskovými podnožami.
  Pri zariaďovaní zložitejších interiérov môžete využiť našich služieb. V prípade návrhu konkrétnej objednávky prosíme o zaslanie jednoduchého nákresu pre možnosť kontroly.